Bist 100
10.471,32 0%
DOLAR
32,64 -0,47%
EURO
34,98 -0,77%
ALTIN
2.416,43 -0,68%

Melike Şahin, İBB’nin İptal Ettiği Öğretmenler Konseriyle İlgili İlk Kez Konuştu

Melike Şahin, Altın Kelebek ödülü aldıktan sonra, İBB’nin iptal ettiği öğretmenler konseriyle ilgili konuştu. Şahin, “Benimle ilgisi olmayan bir talihsizlik yaşandı, süreç kötü yönetildi” dedi ve öğretmenlerin kalbini kazanacağını söyledi.

Yayın Tarihi: 04.12.2023 11:51
Güncelleme Tarihi: 04.12.2023 11:51

Melike Şahin, İBB’nin İptal Ettiği Öğretmenler Konseriyle İlgili İlk Kez Konuştu

İBB Konseri İptal Olan Melike Şahin: Ben Öğretmenlerin Kalbini Kazanırım

Yılın En İyi Kadın Şarkıcı Ödülü’nü alan Melike Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği ve öğretmenlere özel olarak sahne alacağı konserin iptal edilmesiyle ilgili konuştu: “Benimle ilgisi olmayan bir talihsizlik yaşandı, süreç kötü yönetildi”

Şarkıcı Melike Şahin, dün gece gerçekleşen 49’uncu Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde Yılın En İyi Kadın Şarkıcı Ödülü’ne layık görüldü. Şahin, ödül töreninin ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı. Şahin, geçen gün İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından organize edilen ve öğretmenler için sahne alacağı konserin iptal edilmesiyle ilgili olarak şunları söyledi:

Melike Şahin, İBB’nin İptal Ettiği Öğretmenler Konseriyle İlgili İlk Kez Konuştu

“Konu zaten açıklandı. Şirketim de güzel bir açıklama yaptı. (İBB) Benim kimseyi ikna etmeye çalışacak bir durumum yok. Sadece oraya gelen insanlar için çok üzgünüm. Onlar benimle alakası olmayan bir sebepten dolayı mağdur oldular. Bu yüzden çok üzüldüm. Benimle hiç ilgisi olmayan bir süreç çok kötü yönetildi. Tabii ki telafisi olur, bunlar geçici kırgınlıklar, hiçbir şey olmaz. Bizim değerli öğretmenlerimiz, zaten onlar için ekstra üzüldüm. Aslında benimle hiçbir alakası olmayan bir talihsizlik yaşandı, ben onların kalbini kazanırım.”