Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Mehmet Büyükekşi gündeme dair açıklamalarda bulundu

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi gündeme dair açıklamalarda bulundu. İşte o açıklamalar...

Yayın Tarihi: 07.11.2023 13:31
Güncelleme Tarihi: 07.11.2023 13:31

Mehmet Büyükekşi gündeme dair açıklamalarda bulundu

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi son günlerde ortaya çıkan iddialar üzerine açıklama yapacağını açıklamıştı. Büyükekşi bugün basın mensuplarının karşısına çıktı. Bundan sonra TFF olarak şeffaf bir süreç yöneteceklerini ve 15 günde bir basın toplantısı düzenleneceğini söyleyen Büyükekşi, "Son günlerde problemlerimize olan eleştirilerin üslubu dozu arttı. TFF olarak şeffaf bir anlayış olarak 15 günde bir sizlerle buluşacağız." dedi.

MEHMET BÜYÜKEKŞİ: "HAKEM ATAMALARI KONUSUNDA DEVRİM NİTELİĞİNDE ADIM ATACAĞIZ."

Hakem atamaları konusuna değinen Büyükekşi, "Hakem atamaları hakkında plan içinde devrim niteliğinde adım atacağız. Başta Almanya'da olmak üzere uygulanan, kulüplerin de sürece dahil olduğu yeni bir yapılanma sürecine giriyoruz." ifadelerini kullandı.

MEHMET BÜYÜKEKŞİ: "İKİ GÜN SONRA YAZILI AÇIKLAMA YAPACAĞIZ."

Son zamanlarda gündeme gelen yasa dışı bahis, kara para aklama ve hakem olayları hakkında da konuşan Büyükekşi, "Tüm soruların cevaplarını iki gün sonra yazılı açıklamayla vereceğiz." dedi.

MEHMET BÜYÜKEKŞİ: "GÜÇLERİMİZ BİRLEŞTİRMELİYİZ."

TFF Başkanı Büyükekşi,  "Buranın fertleri olarak güçlerimizi birleştirmeli dedikodular yerine kanıtlarla konuşmalıyız." diye belirtti.

TFF Başkanı, Süper Kupa'nın nerede düzenleneceği konusunda herhangi bir açıklamada bulunmadı.