Bist 100
10.676,65 1%
DOLAR
32,25 0,14%
EURO
35 0,27%
ALTIN
2.406,76 0,37%

Lüks yaşantılarıyla gündemdiydiler: Candan kardeşler gözaltında! İşte olayın perde arkası...

Gözaltına alınan Candan kardeşlerin akıbeti ve suçlamalar hakkında kamuoyu merak içinde beklerken, şehrin magazin kulisleri bu olayla çalkalanmaya devam ediyor. Gözler, bu iddialı ikilinin hukuki sürecine çevrilmiş durumda! İşte detaylar...

Yayın Tarihi: 14.11.2023 14:26
Güncelleme Tarihi: 14.11.2023 14:26

Lüks yaşantılarıyla gündemdiydiler: Candan kardeşler gözaltında! İşte olayın perde arkası...

Sosyal medyanın fenomen ikilisi Nihal Candan ve Bahar Candan, şok bir gelişme ile gündeme oturdu! İkilinin suç gelirlerinin aklanması iddiasıyla gözaltına alındığı öğrenildi. 

Habertürk muhabiri Mustafa Şekeroğlu'nun haberine göre, şüpheliler, İstanbul Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğü'ne götürüldü.

Bahar ve Nihal Candan'ın, sazan sarmalı yöntemiyle bir suç örgütünün içinde yer aldığı ve örgütün gizli kasası oldukları yönünde çıkan iddialar, magazin dünyasını sarsmıştı. Son dakika bilgilerine göre, Bahar ve Nihal Candan kardeşler ile Hacı İsrafil S., gözaltına alındı.

sazan sarmalı bahar candan

Bu iddialı sosyal medya fenomenleri ve ortakları, lüks yaşantılarının altında gizlenen bu skandalın ardından gözaltına alındı. Şehrin magazin kulisleri bu şok gelişmeyle çalkalanırken, Candan kardeşlerin akıbeti ve suçlamaların ne kadarı doğru, merak konusu oldu. 

Bahar Candan kimdir?

Bahar Candan, 17 Şubat 1998 tarihinde İstanbul'da doğdu. Bahar, aslen Yardımcı Doçent Doktor Hakan Candan'ın ortanca kızı olup, Nihal Candan'ın ise kız kardeşidir. Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2. sınıf öğrencisi olan Bahar Candan, gelecekte avukat olma hayali kuruyor. Sesi, tarzı ve benzersiz kişiliğiyle sıkça magazin sayfalarında yer bulan Bahar Candan, sosyal medyada cesur paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Ancak, son gelişmeler bu iddialı fenomenin başını belaya sokmuş gibi görünüyor.