Bist 100
10.771,36 0%
DOLAR
32,82 0,04%
EURO
35,24 -0,18%
ALTIN
2.437,21 -1,62%

Küle dönen arabadan bir tek o sağlam çıktı! TikTok paylaşımı sonrasında bedava araç aldı

TikTok'ta sürekli yaptığı paylaşımlar ile takipçi sayısını arttıran bir kadın, son paylaşımı sonrasında kendisine araba hediye edildi.

Yayın Tarihi: 18.11.2023 02:48
Güncelleme Tarihi: 18.11.2023 02:48

Küle dönen arabadan bir tek o sağlam çıktı! TikTok paylaşımı sonrasında bedava araç aldı

TikTok'ta sürekli yaptığı paylaşımlar ile takipçi sayısını arttıran bir kadın, son paylaşımı sonrasında kendisine araba hediye edildi.  “danimarieletting” isimli sosyal medya hesabında aracın kül olmasına rağmen, içerisinde bulunan Stanley marka termosun yanmadığı hatta içindeki buzların bile erimediği anlar paylaşıldı. KİA marka araç, talihsiz kaza sonrasında cayır cayır yanıp kül oldu. Ancak içerisinde dünya genelinde en çok tercih edilen marka termos yer almaktaydı. Araba küle dönse de içeride bulunan termosun yanmadığı, erimediği hatta termos içindeki buzun bile erimediği anları paylaşan kadının paylaşımı sosyal medya da bir anda tüm dikkatleri topladı. Aracını paylaşan ve termosun da son halini sunan kadın “Yangından sonra susadın mı? Stanley 1913 ile hiç sorun değil”  paylaşımı adeta reklam kokuyor dedirtse de gerçek bir süre sonra ortaya çıktı. 

video

Araba küle dönse de içeride bulunan termosun yanmadığı, erimediği hatta termos içindeki buzun bile erimediği anları paylaşan kadının paylaşımı sosyal medya da bir anda tüm dikkatleri topladı. Aracını paylaşan ve termosun da son halini sunan kadın “Yangından sonra susadın mı? Stanley 1913 ile hiç sorun değil”  paylaşımı adeta reklam kokuyor dedirtse de gerçek bir süre sonra ortaya çıktı. 

Kısa süre içerisinde viral olan paylaşımı sonrasında paylaşımcıya, marka tarafından büyük bir hediye verildi. Kısa süre içerisinde 50 milyon izlenmeye ulaşan paylaşımının reklam koktuğu ve 'daha iyi reklam yapılamazdı' yorumlarına ek olarak firmanın araba hediye etmesi gerektiği  de konuşulmaya başladı. 

Çıkan yangın sebebiyle, kullanılamaz hale gelen araç içerisindeki termosun, içindeki buzların bile erimemesi sosyal medya da en çok izlenen videolar arasında yer aldı. 

Paylaşım Stanley CEO'suna kadar ulaşınca olanlar oldu. Konu ile alakalı açıklama yapan Stanley  CEO'su, arabası yanan kadına sıfır bire araç hediye edeceklerini belirtti.