Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Kızıl Goncalar Mira'nın arkadaşı Can kimdir, kaç yaşında? Can'ın annesi ve babası kim?

Kızıl Goncalar’ın Can’ı Can Aslantuğ, ünlü oyuncu Mehmet Aslantuğ ve manken Arzum Onan’ın oğludur. Can Aslantuğ, oyunculuk kariyerine Kızıl Goncalar dizisiyle başlamıştır. Piyano eğitimi alan ve kısa film yöneten Can Aslantuğ, ailesinin izinden giden başarılı bir sanatçıdır. Peki Can Aslantuğ kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? İşte Can Aslantuğ’un biyografisi.

Yayın Tarihi: 15.12.2023 15:23
Güncelleme Tarihi: 15.12.2023 15:23

Kızıl Goncalar Mira'nın arkadaşı Can kimdir, kaç yaşında? Can'ın annesi ve babası kim?

Kızıl Goncalar dizisi, seküler bir Atatürkçü olan Levent (Özcan Deniz) ve mutaassıp bir tarikatın içinde yaşayan Meryem’in (Özgü Namal) kaderlerinin kesişmesini konu alırken, inanç ve fikir ayrılıklarına rağmen “evlat” söz konusu olduğunda anneliğin/babalığın birleştirici gücüne dikkat çekiyor. Dizinin en dikkat çeken karakterlerinden biri de Can’dır. Aslantuğ, yakında izleyicilerle buluşacak olan dizide "Can" karakterine can verecek. Bu yeni karakter, dizideki ana karakterlerden biri olan doktor Levent'in (Özcan Deniz) kızı Mira'nın (Esma Yılmaz) okul arkadaşı olacak. Aslantuğ'un hayat vereceği "Can" karakteri, dizinin gelişen hikayesinde önemli bir rol oynayacak ve Levent ile Mira arasındaki ilişkiye yeni bir boyut katacak.  Can Aslantuğ, oyunculuk kariyerine Kızıl Goncalar dizisiyle başlamıştır. Piyano eğitimi alan ve kısa film yöneten Can Aslantuğ, ailesinin izinden giden başarılı bir sanatçıdır. Peki Can Aslantuğ kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? İşte Can Aslantuğ’un biyografisi.

kızıl goncalar

CAN ASLANTUĞ KİMDİR?

Can Aslantuğ, 20 Kasım 2000 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Annesi ve babası oyuncudur. Annesi Arzum Onan ve babası Mehmet Aslantuğ’dur. Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un 1997 yılında başlayan birliktelikleri 2 yıl süren ilişkileri sonrasında 1996 yılında nikah masasında son bulmuştur. Ünlü çiftin bu evliliklerinden 2000 yılında Can Aslantuğ dünyaya gelmiştir. Can Aslantuğ eğitim hayatına İstanbul’da Hisar Okulları’nda başlamıştır. Liseyi tamamladıktan sonra Koç Üniversitesi Konservatuar bölümünde piyano üzerine müzik eğitimi almıştır. 2016 yılında New York’ta School of Creative And Performing Art okulunda yönetmenlik üzerine eğitim alan Can Aslantuğ, Heart of Music kısa film projesiyle senaristlik ve yönetmenlik becerilerini ortaya koymuştur. Ayrıca Can Aslantuğ, Karadeniz’i anlatan Yeşil Yol belgeselinin yazarı ve yönetmenidir. Can Aslantuğ, oyunculuk kariyerine Kızıl Goncalar dizisiyle başlamıştır. Can Aslantuğ, dizide Can karakterini canlandırmaktadır.

CAN ASLANTUĞ’UN OYNADIĞI DİZİLER

kızıl goncalar

Can Aslantuğ, kamera karşısına 2023 yılında Kızıl Goncalar dizisindeki Can rolüyle geçmiştir. Bu rol, Can Aslantuğ’un ilk oyunculuk deneyimidir. Can Aslantuğ, dizide Levent’in oğlu ve Meryem’in üvey oğlu olan Can karakterini oynamaktadır. Can, babasının yeni evliliğine karşı çıkan, asi ve sert bir gençtir. Can, Meryem’i kabullenmekte zorlanır ve ona karşı soğuk davranır. Can, aynı zamanda babasının işleriyle de ilgilenir ve onun yanında çalışır.

CAN ASLANTUĞ’UN ÖZEL HAYATI

Can Aslantuğ, özel hayatıyla ilgili pek fazla bilgi paylaşmayan bir oyuncudur. Henüz çok genç olan Can Aslantuğ, aşk hayatıyla ilgili herhangi bir açıklama yapmamıştır. Can Aslantuğ, boş zamanlarında rüzgar sörfü, basketbol, yelken gibi sporlarla ilgilenmektedir. Can Aslantuğ, sosyal medyayı aktif olarak kullanan bir oyuncudur. Instagram hesabından hem dizisiyle ilgili hem de günlük hayatıyla ilgili paylaşımlar yapmaktadır. Can Aslantuğ’un sosyal medya hesabı şöyledir:

Instagram: canaslantug