Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Hudutsuz Sevda Hakan Marten kim, gerçek ismi ne? Yılmaz'ın kardeşi Hakan ölecek mi?

Hudutsuz Sevda dizisine yeni katılan oyuncularından biri olan Yağız Can Konyalı, Hakan Marten karakterine hayat veriyor. Genç ve yakışıklı oyuncu, dizideki rolüyle izleyicilerin beğenisini kazanıyor. Peki Yağız Can Konyalı kimdir, kaç yaşındadır, hangi dizilerde oynamıştır? İşte Yağız Can Konyalı’nın biyografisi…

Yayın Tarihi: 08.01.2024 18:45
Güncelleme Tarihi: 08.01.2024 18:59

Hudutsuz Sevda Hakan Marten kim, gerçek ismi ne? Yılmaz'ın kardeşi Hakan ölecek mi?

Hudutsuz Sevda dizisinde Hakan karakterine hayat veren Yağız Can Konyalı, 1996 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Oyunculuk eğitimi alan Yağız Can Konyalı, tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu olarak kariyer yapmaktadır. Yeni Hayat, Börü, Şahin Tepesi ve Hayat Bazen Tatlıdır dizilerindeki rolleriyle tanınmaktadır.

Hudutsuz Sevda

Yağız Can Konyalı'nın Hayatı ve Kariyeri:

Yağız Can Konyalı, 20 Eylül 1991 tarihinde İstanbul'da doğan bir Türk oyuncu ve modeldir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü mezunudur. Oyunculuk kariyerine 2006 yılında "İlk Aşk" filmiyle adım atmış ve daha sonra "Takım: Mahalle Aşkına" filmi ile Altın Portakal Film Festivali'nde Behlül Dal Jüri Özel Ödülü'nü kazanmıştır.

Hudutsuz Sevda ve Diğer Projeler:

Hudutsuz Sevda

Televizyon dizilerinde de başarılı performans sergileyen Yağız Can Konyalı, "Öyle Bir Geçer Zaman ki," "Adı Mutluluk," "Bizim Hikaye," "Aşk Ağlatır," "Arıza" gibi projelerde çeşitli karakterleri canlandırmıştır. Şu anda FOX TV'nin "Hudutsuz Sevda" dizisinde Hakan karakterini oynamaktadır.

Sosyal Medya ve Model Kimliği:

Yağız Can Konyalı, sosyal medyada da aktif bir varlığa sahiptir. Instagram'da 335 bin, Twitter'da 60 bin, Facebook'ta ise 230 bine yakın takipçiye sahiptir. Aynı zamanda bir model olarak da çalışan Konyalı, birçok markanın reklam yüzü olmuştur.

Özel Hayat ve Fiziksel Özellikler:

1.85 metre boyunda ve 75 kilogram ağırlığındaki Yağız Can Konyalı, Başak burcudur. Oyuncu, özel hayatıyla ilgili detayları genellikle paylaşmamaktadır. Evli değildir ve daha önce oyuncu Cansın Şenel ile ilişkisi olduğu iddia edilmiştir.

Yaşı ve Kökeni:

Yağız Can Konyalı, 20 Eylül 1991 doğumlu olup, yazının yazıldığı tarihte 33 yaşındadır. İstanbul doğumlu olan Konyalı, aslen Trabzonludur.