Bist 100
9.679,8 1%
DOLAR
32,43 0,21%
EURO
34,54 0,28%
ALTIN
2.436,93 0,43%

İzzet Antebi Şeyma Subaşı hakkında konuştu: İnsanları meşgul etmek, hayatlarını etkilemek bu kadar kolay olmamalı...

Eylül ayında boşandıktan sonra adı sürekli aşk dedikodularına karışan Şeyma Subaşı'nın, önceki gece iş insanı İzzet Antebi ile bir mekanda öpüştüğü iddia edildi. Bu haber sonrasında isyan eden İzzet Antebi, Subaşı ile hiç yan yana gelmediğini ve bu iddiaları yalanladı.

Yayın Tarihi: 20.11.2023 16:02
Güncelleme Tarihi: 20.11.2023 16:02

İzzet Antebi Şeyma Subaşı hakkında konuştu: İnsanları meşgul etmek, hayatlarını etkilemek bu kadar kolay olmamalı...

Şeyma Subaşı, geçtiğimiz Mayıs ayında Marekeş'te dünyaevine girdiği Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi ile Eylül ayında tek celsede boşanmıştı. Boşandıktan hemen sonra adı iş insanı Burak Ateş ile anılan Subaşı'nın, önceki akşam iş insanı İzzet Antebi ile öpüştüğü iddia edildi. Magazin basınında bomba etkisi yaratan bu iddia üzerine Antebi, sessizliğini bozarak "Bahsi geçen insanla yan yana bile gelmedim" dedi.

Antebi, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, "Hakkımda bugün çıkan haber tüm detayları ile gerçek dışıdır. Bahsi geçen kişi ile yan yana bile gelmedim, hatta orada olduğundan dahi haberim yoktu. Hiçbir doğruluk payı olmayan bu haber hakkında pek tabii ki hukuki olarak ne gerekiyorsa yapılacaktır. Bu kadar gerçekten uzak bir haberi ile insanları meşgul etmek, hayatlarını etkilemek bu kadar kolay olmamalı" ifadelerini kullandı.

İzzet Antebi kimdir?

1 Haziran 1977 tarihinde doğan İzzet Antebi, ünlü işadamı Moris Antebi'nin oğludur. Kariyerini ailesiyle birlikte yürüttüğü aile şirketi Üniteks'te geliştiren İzzet Antebi, şirketin yönetiminde etkin bir rol oynamaktadır. İstanbul ve İzmir'de faaliyet gösteren şirket, giyim alanında üretim yapmaktadır.