Bist 100
9.548,09 1%
DOLAR
32,51 0,18%
EURO
34,61 0,17%
ALTIN
2.480,07 0,25%

İstanbul’da vapur seferlerinde aksama: Hava şartları iskeleleri etkiledi

İstanbul’da yaşanan olumsuz hava koşulları, vapur seferlerini de olumsuz etkiledi. Bazı iskelelerde yoğun akıntı ve dalga nedeniyle seferler iptal edildi ya da değiştirildi. Şehir Hatları A.Ş., vatandaşları uyardı.

Yayın Tarihi: 24.11.2023 10:47
Güncelleme Tarihi: 24.11.2023 10:47

İstanbul’da vapur seferlerinde aksama: Hava şartları iskeleleri etkiledi

İstanbul’da hava şartlarının olumsuz etkisiyle vapur seferlerinde yaşanan aksamalar, vatandaşların mağduriyetine neden oldu. Şehir Hatları A.Ş., olumsuz hava koşulları nedeniyle bazı sefer iptalleri ve değişiklikleri hakkında duyuruda bulundu.

Şehir Hatları A.Ş.'den yapılan açıklamada, Bostancı-Moda-Kadıköy-Kabataş Hattı’nda seferlerin Moda İskelesi’ne uğramadan yapılacağı belirtildi.

Açıklamada, “Elverişsiz hava koşulları sebebiyle Bostancı-Moda-Kadıköy-Kabataş Hattı’nda seferler Moda İskelesi’ne uğramadan gerçekleştirilecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.” denildi.

fırtına

AŞİYAN İSKELESİ’NDE YOĞUN AKINTI

Aşiyan İskelesi’nde de yoğun akıntı yaşandığı için vapur seferlerinde aksama oldu. Şehir Hatları A.Ş., Aşiyan İskelesi’nden yapılacak seferlerin ikinci bir duyuruya kadar Bebek İskelesi üzerinden gerçekleştirileceğini duyurdu. Açıklamada, “Aşiyan’da yaşanan yoğun akıntı sebebiyle vapur seferlerinde Aşiyan uğramaları ikinci bir duyuruya kadar Bebek İskelesi üzerinden yapılacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.” ifadeleri kullanıldı.