Bist 100
10.471,32 0%
DOLAR
32,79 1,53%
EURO
35,16 0,53%
ALTIN
2.447,14 2,86%

İğne ipliğe dönmek için bunu deneyin...

Diyet yapanların yeni gözdesi, Kuzay Afrika'da yetişen bir ağacın içerisindeki maddeden elde edilen sandaloz sakızı. Sandaloz sakızı ile hızlı bir şekilde kilo verebilirsiniz.

Yayın Tarihi: 14.11.2023 23:54
Güncelleme Tarihi: 14.11.2023 23:54

İğne ipliğe dönmek için bunu deneyin...

Ağacın dallarından ve gövdesinden özel bir bal damlar. Sakız kıvamında olan bu bal, sandaloz sakızı olarak bilinmektedir. Sandaloz sakızı Arap kültüründe ishale iyi gelmesi ile bilinir. İştah kapatıcı özelliği nedeniyle kilo vermek isteyenler için tercih edilir. Sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı olur. Bağırsakların düzenli çalışmasına etki eder.

Sandaloz sakızı ile istediğiniz kiloya ulaşmak için her gün aç karna 2 defa tüketmelisiniz. Yuttuktan sonra en az 20 dakika geçene kadar yemek yememelisiniz.

zayıflama

Şeffaf görünümlü Sandaloz Sakızı, sakız olarak çiğnenebilir. Aynı zamanda yakılıp tütsüsü yapılabilir. Kendine has kokusu ve hafif acı bir tadı olan doğal bir reçinedir.

Bir fındık boyutundaki sandalozu ezerek ya da ağzınızda çiğneyerek toz haline getirin. Her sabah toz haline getirdiğiniz sandalozu yutup üzerine su ile karıştırılmış 1 yemek kaşığı elma sirkesini tüketin. Burada elma sirkesi tüketmenizdeki asıl amaç, metabolizmayı hızlandırıp daha fazla kalori yakmanızdır.

Sandaloz sakızı ödem attırır mı?

Yolculuk sonrası ödem problemi yaşayanlar, kısa sürede ödemden kurtulur. Düzenli aralıklarla sandaloz sakızı ve elma sirkesi içerseniz, cildiniz ve saçınız beslenir.

Uzmanlar, kilo vermek isteyenler için sandaloz sakızının tek başına değil de elma sirkesi ile beraber tüketilmesini öneriyor.