Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Hudutsuz Sevda'nın Asiye'si Esra Dermancıoğlu kimdir, nereli kaç yaşında? Esra Dermancıoğlu dizileri ve biyografisi

FOX TV'nin reyting rekortmeni dizisi "Hudutsuz Sevda," izleyicileri etkileyici senaryosu ve güçlü oyuncu kadrosuyla kendine hayran bırakıyor. Dizide önemli rollerden birini üstlenen Asiye karakterini ise başarılı oyuncu Esra Dermancıoğlu canlandırmaktadır. Esra Dermancıoğlu'nun Asiye karakterindeki performansı, izleyiciler tarafından büyük beğeni topluyor. Asiye'nin dizideki güçlü duruşu ve karakter derinliği, Esra Dermancıoğlu'nun başarılı oyunculuk yeteneğiyle ön plana çıkıyor. Peki, Hudutsuz Sevda Asiye'yi kim oynuyor? Esra Dermancıoğlu'nun gerçek ismi nedir, nereli ve kaç yaşında? Asiye karakterini canlandıran Esra Dermancıoğlu'nun hayranları, onun Instagram adresini de merak ediyor.

Yayın Tarihi: 07.12.2023 18:14
Güncelleme Tarihi: 07.12.2023 18:14

Hudutsuz Sevda'nın Asiye'si Esra Dermancıoğlu kimdir, nereli kaç yaşında? Esra Dermancıoğlu dizileri ve biyografisi

FOX TV'nin iddialı dizisi "Hudutsuz Sevda," Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ekibini bir araya getirerek yeni sezonun en merakla beklenen yapımlarından biri haline geldi. Dizinin kadrosunda Deniz Can Aktaş, Miray Daner, Biran Damla Yılmaz, Mesut Akusta, Asuman Dabak, Esra Dermancıoğlu, Hülya Şen, Burak Sevinç gibi ünlü isimler yer alıyor.

Dizide dikkat çeken karakterlerden biri Asiye'dir ve bu rolü başarılı oyuncu Esra Dermancıoğlu canlandırmaktadır. Asiye'nin güçlü duruşu ve karakter derinliği, Esra Dermancıoğlu'nun oyunculuk yeteneği ile izleyicinin beğenisini kazanıyor. Dizi tutkunları, Asiye karakterini ve ona hayat veren Esra Dermancıoğlu'nu daha yakından tanımak istiyor.

Hudutsuz Sevda

ESRA DERMANCIOĞLU KİMDİR?

Esra Dermancıoğlu, 7 Aralık 1968 tarihinde İstanbul'da doğmuş olup Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Pierre Loti Lisesi'nde başladığı eğitimini Franklin College İsviçre'de sürdürmüştür. Oyunculuk kariyerine Gülse Birsel'in teklifiyle başlamış ve Avrupa Yakası dizisinin 6. sezonunun 163. bölümünde konuk oyuncu olarak yer almıştır. Fatmagül'ün Suçu Ne? dizisindeki Mukaddes rolü ile geniş kitleler tarafından tanınmıştır.

Esra Dermancıoğlu'nun oyunculuk kariyeri, çeşitli dizilerde ve sinema filmlerinde başarılı performanslar sergileyerek devam etmiştir. Asiye karakteri ile Hudutsuz Sevda'da gösterdiği başarı, Esra Dermancıoğlu'nun yetenekleri ve deneyimleriyle ön plana çıkmasına neden olmuştur.

Hudutsuz Sevda

Esra Dermancıoğlu'nun sosyal medya hesapları arasında en çok bilineni Instagram'dır ve @esra_dermanciogluu kullanıcı adını kullanmaktadır. Kendisini takip eden hayranları, günlük yaşantısı ve projeleri hakkında güncel bilgilere ulaşabilirler.

Oyuncunun yetenekleri ve sahip olduğu deneyimle Asiye karakterini canlandırdığı "Hudutsuz Sevda," izleyicilere etkileyici bir hikaye sunmaya devam ediyor. Esra Dermancıoğlu'nun başarılı performansı ve Asiye karakteriyle dizideki etkileyici varlığı, Hudutsuz Sevda'nın unutulmaz anlarını oluşturuyor.

Hudutsuz Sevda