Gülşen: Ben Azur'dan daha yaramazım!

Ünlü şarkıcı Gülşen, son ziyaret ettiği Etiler'deki bir güzellik merkezinden çıkarken kameraların ilgi odağı oldu. Saçlarındaki yeni değişikliği memnuniyetle karşılayan Gülşen, "Bu saç modelini uzun süre kullanırım, gerçekten sevdim" şeklinde duygularını paylaştı.

Gülşen: Ben Azur'dan daha yaramazım!

Basın mensuplarının merakla sorduğu "Oğlunuz Azur Benan nasıl?" sorusuna Gülşen, gülümseyerek, "Azur her geçen gün büyüyor. Değişen çok şey var ve ondan sürekli öğreniyorum. Anlatmak için kelimeler yetmez, gerçekten çok tatlı. Beni hiç üzmüyor, hatta ben ondan daha yaramazım gibi" esprili bir yanıt verdi.

Gülşen'e yöneltilen "Nasıl bir annesiniz?" sorusuna ise, "Kuralların elbette önemi var, ancak ben kuralcı biri değilim. Çocuğun kendi yolunu bulabilmesi için onu dinlemenin daha faydalı olduğunu düşünüyorum. Rehberlik etmek elbette anne ve babanın sorumluluğunda, ancak ne okuyacağından, ne giyeceğine, ne söyleyeceğine ve hatta ne hayal kuracağına karar vermesi kendi elinde. Her çocuk bir bireydir ve kendi hayatının sorumluluğunu almalı" şeklinde açıklamada bulundu.

Azur Benan'ın eşi Ozan Çolakoğlu'na ve kendisine olan benzerliğine değinen Gülşen, "Yüz hatlarını tamamen ikimizden almış. Azur sizi çok seviyor. Hatırlarsanız, küçükken mikrofonları yemesi bile vardı. Gördüğünüzde siz karar verin" diyerek espriyle konuştu.

Londra'ya taşındığı iddialarına da değinen Gülşen, "Londra'ya taşındığımız haberleri gerçeği yansıtmıyor. Maalesef doğru olmayan birçok haber çıkıyor. Bu haber de onlardan biri" şeklinde açıklama yaptı.