Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Feriha kaybettiğin Halil’le dön de bir bak! Adını Feriha Koydum Halil’in son hali resmen şok geçirtti

Bir dönemin en popüler ve sevilen dizileri arasında yerini alan adını Feriha Koydum, günümüzde halen daha tekrar tekrar izlenerek, reyting rekorları kıran dizeler arasında yer alıyor. Dizide Halil karakterine hayat vermiş olan Ufuk Tan Altunkaya’nın son hali ise görenleri bir hayli şaşırttı. Son haliyle sosyal medyanın gündemini sallayan Ufuk Tan Altunkaya‘nın yeni hali herkesi şaşırttı!

Yayın Tarihi: 10.12.2023 13:05
Güncelleme Tarihi: 10.12.2023 13:05

Feriha kaybettiğin Halil’le dön de bir bak! Adını Feriha Koydum Halil’in son hali resmen şok geçirtti

Bir dönemin en sevilen dizileri arasında yer alan günümüzde ise halen daha tekrarları yayınlanarak reyting rekorlarına imza atan Adını Feriha Koydum dizisinin Halil karakteri sosyal medya gündemine bomba gibi oturdu. Karaktere hayat veren Ufuk Tan Altunkaya’nın son hali resmen görenleri şaşkına uğrattı. Sosyal medyada büyük ilgi toplamış olan Ufuktan Altunkaya’nın yeni hali izleyiciler tarafından çok beğenildi.

DİZİDE NEYDİ ŞİMDİ NE OLMUŞ!

Başrollerini Çağatay Ulusoy, Hazal Kaya ve Vahide Perçin'in paylaşmış olduğu Adına Feriha Koydum dizisinin final yapmasının ardından yıllar geçmiş olsa da, halen daha unutulmayan diziler arasında yer alıyor. Dizide bir dönem Halil karakterine hayat vermiş olan Ufuk Tan Altunkaya’nın büyük değişimi ise izleyenlere resmen şok geçirtiyor. Ufak Tan Altunkaya'nın son halini görenler, "Feriha kaybetmiş olduğun Halil'e bir daha bak! Emir'i seçtiğine bin pişman olacaksın..." yorumlarını yaptı. Ufuk Tan Altunkaya’nın son halini görenler resmen mest oluyor. 

DİZİDE NEYDİ ŞİMDİ NE OLMUŞ!

 

Altunkaya eşi ve bebeği ile mütevazi bir yaşam sürüyor. Yakışıklı son dönem içerisinde televizyonlardan uzak kalarak tiyatroya yöneldi. Ek olarak yönetmenlik yapmaya da başladı.