Bist 100
9.347,17 0%
DOLAR
30,98 -0,09%
EURO
33,6 -0,02%
ALTIN
2.003,14 -0,25%

Fenomen Dilan Polat açtı ağzını yumdu gözünü! O sözler karşısında resmen ateş püskürdü

Dilan Polat ve Engin Polat hakkında çıkan iddialar karşısında Dilan Polat daha fazla dayanamadı. Ettiği küfür herkesi şoka uğrattı. İşte ayrıntılar...

Yayın Tarihi: 29.09.2023 09:03
Güncelleme Tarihi: 29.09.2023 09:03

Fenomen Dilan Polat açtı ağzını yumdu gözünü! O sözler karşısında resmen ateş püskürdü

Sosyal medya platformlarının popüler isimlerinden biri olan Dilan Polat, son günlerde kendisi ve eşi Engin Polat hakkında ortaya atılan iddialara sert bir şekilde yanıt verdi. Polat çifti, uzun süre sessiz kalmış olsa da sonunda sabrın taştığı anı yaşadı ve Dilan Polat, kişisel Twitter hesabından bir açıklama yaparak dilini sert bir biçimde kullanmaktan çekinmedi.

dilan polat

Dilan Polat, kendi hesabından yaptığı açıklamada, "Hepinizin ta a*k" şeklinde ifadeler kullandı. Bu sözleriyle Dilan Polat, iddiaların ve eleştirilerin ardından biriken stresi ve öfkeyi dile getirdi. Açıklamanın ardından sosyal medya kullanıcıları, Dilan Polat'ın paylaşımını dakikalar içinde yoğun bir şekilde yorum, beğeni ve retweet yağmuruna tuttu.

dilan polat küfür etti

Dilan Polat'ın bu sert tepkisi, kamuoyunda büyük bir yankı uyandırdı ve sosyal medya platformlarında geniş bir tartışma başlattı. Sosyal medya fenomeni Dilan Polat'ın bu olayı sonrası nasıl bir yol izleyeceği ve iddialara karşı nasıl bir savunma stratejisi geliştireceği, yakından takip edilen bir konu haline geldi.