Fenerbahçe yeni file bekçisini buldu: 5 yıllık imza atılmak üzere

Süper Lig heyecanı başladı ancak transfer yarışı hızla devam ediyor. Fenerbahçe'nin yeni kalecisi belli oldu! Tüm detaylar haberimizde.

Fenerbahçe yeni file bekçisini buldu: 5 yıllık imza atılmak üzere

Fenerbahçe sezonda başarı elde edebilmek için transferlerine hızla devam ederken yeni kaleci belli oldu! 5 senelik imza atıldı! Tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

FENERBAHÇE'NİN YENİ KALECİSİ

Süper Lig heyecanı büyük rekabetle başladı. Bu sezon Fenerbahçe transferleriyle büyük ses getirirken Altay Bayındır beklentilerin altında kaldığı için taraftarların büyük eleştirilerine maruz kalmıştı. Fenerbahçe yeni kaleci arayışına girmişken ilk seçenek Dominik Livakovic oldu. 

fenerbahçe yeni kalecisini buldu

Uzun zamandır transfer için görüşme halinde oldukları ismin Fenerbahçe ile 5 senelik anlaşma imzalayacağı konuşuluyor. Oyuncunun Çarşamba günü İstanbul'a gelmesi bekleniyor. İddialara göre Livakovic sağlık testlerinden geçtikten sonra 5 senelik anlaşmayı imzalayacak. 28 yaşındaki tecrübeli kalecinin takıma gelmesiyle Altay Bayındır'ın Fenerbahçe'den ayrılması da söz konusu olacak. Bayındır için gelen tekliflerle ilgili bir açıklama yapılmadı.