Bist 100
10.471,32 0%
DOLAR
32,62 0,28%
EURO
35,05 0,38%
ALTIN
2.425,55 0,1%

Fahriye Evcen setlere geri dönüyor! İşte verdiği ara sonrası ilk kabul ettiği işi

2. çocuğu Kerem'e hamileliği sırasında kariyerine ara veren Fahriye Evcen setlere geri dönüyor. Geçtiğimiz gün imzaladığı projesi ile de dikkat çekiyor. Sosyal medyadan kazandığı para ile de bir ara gündeme çıkan ünlü ismin 15 saniyelik bir reklamdan 150 bin TL kazandığı iddia edilmişti.

Yayın Tarihi: 27.10.2023 13:24
Güncelleme Tarihi: 27.10.2023 13:24

Fahriye Evcen setlere geri dönüyor! İşte verdiği ara sonrası ilk kabul ettiği işi

2. çocuğu Kerem'e hamileliği sırasında kariyerine ara veren Fahriye Evcen setlere geri dönüyor. Geçtiğimiz gün imzaladığı projesi ile de dikkat çekiyor. Sosyal medyadan kazandığı para ile de bir ara gündeme çıkan ünlü ismin 15 saniyelik bir reklamdan 150 bin TL kazandığı iddia edilmişti. Geçtiğimiz sene Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde 1 sezon rol alan ancak o dönem 2. oğluna hamile olduğunu öğrenmesi sonrasında diziye veda eden Fahriye Evcen, setlere geri dönüyor. Burak Özçivit ile mutlu evliliğinden 2 çocuğu bulunan ve mesleğine verdiği araya yeter diyen Fahriye Evcen bu kararı sonrasında ilk anlaşmasını yaptı. Bakın Fahriye Evcen hangi proje ile sevenlerinin karşısına çıkıyor.

Uzun süredir ekranlarda olmayan Fahriye Evcen, en son Barış Arduç ile başrollerinde yer aldığı Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde sevenlerinin karşısına çıkmış ve 2. oğlu Kerem'e hamile olduğunu öğrenince de sezon sonunda diziden ayrılmıştı. O dönemden beri ekranlarda olmayan ünlü oyuncu ekranlara geri döneceğini geçtiğimiz gün açıkladı. Hamileliğinden önce de yüzü olduğu bir giyim firması ile tekrardan anlaşma sağlayan Fahriye Evcen, 1 sene boyunca markanın reklamlarında yer alıp, ekran yüzü olacak.

fahriye evcen

Reklam projesinin yanı sıra ekranlarda ayrı kaldığı sürenin acısını çıkartmak istediğini belirten Fahriye Evcen, yeni bir dizi ya da film projesinde de yer almak istediği ve kendisine sunulan projeleri değerlendirme aşamasında olduğu konuşuluyor.

ÇALIKUŞU SETİNDE TANIŞMIŞLARDI

Seneler önce ekranlarda yayınlanan Çalıkuşu dizisinde başlayan aşklarının evliliğe dönüştüğü Fahriye Evcen, Burak Özçivit çifti ekranların en sevilen gözde çiftlerinden. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Fahriye Evcen'in her paylaşımı adeta olay oluyor.

SOSYAL MEDYADAN PARA KAZANIYOR

Geçtiğimiz haftalarda 3. sayfa programında Fahriye Evcen'in aktif olarak oyunculuk yapmasa da sosyal medya üzerinden para kazandığı belirtilmişti. 15 saniyelik storysinden binlerce lira kazandığı program sunucuları tarafından iddia edilmişti.