Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Esra Dermancıoğlu’ndan Şaşırtan Açıklamalar! İtalya’dan Dönen Oyuncu, Türk Erkeklerini Seçti ve Eski Eşiyle Mi Barıştı?

Esra Dermancıoğlu, 55. yaşını kutladı. İtalya tatilinden dönen oyuncu, Türk erkeklerini seçti. Eski eşiyle barışan Dermancıoğlu, aldatılma itirafını da anlattı.

Yayın Tarihi: 09.12.2023 10:18
Güncelleme Tarihi: 09.12.2023 10:18

Esra Dermancıoğlu’ndan Şaşırtan Açıklamalar! İtalya’dan Dönen Oyuncu, Türk Erkeklerini Seçti ve Eski Eşiyle Mi Barıştı?

Esra Dermancıoğlu Türk Erkeklerini Seçti! İtalya Tatili Dönüşü Açıkladı!

Esra Dermancıoğlu, geçen akşam Kuruçeşme'de dostlarıyla birlikte 55. yaşını kutladı. Oyuncu, İtalya tatilinden yeni dönmüştü. Muhabirlerin, 'Türk erkekleri mi, İtalyan erkekleri mi?' sorusuna ise ilk önce tereddüt etse de sonunda Türk erkeklerini seçti.

Esra Dermancıoğlu'nun Aldatılma İtirafı

Esra Dermancıoğlu, bir süre önce yaptığı bir açıklamayla herkesi şoke etmişti. Oyuncu, eski eşinin kendisine ihanet ettiğini anlatmıştı. Dermancıoğlu, "Bir seyahate çıkacaktık. Misafirler gittikten sonra berjerde oturduk. 'Sen beni aldatıyor musun?' diye sordum. 'Evet' dedi. Sonra uzun uzun konuştuk. En sonunda da ayrıldık. Ama şimdi aramız çok iyi. Kızımın babası çok tatlı bir insan ama artık sıkılmış..." şeklinde konuşmuştu.

Esra Dermancıoğlu’ndan Şaşırtan Açıklamalar! İtalya’dan Dönen Oyuncu, Türk Erkeklerini Seçti ve Eski Eşiyle Mi Barıştı?

Eski eşinin kendisini aldattığını söyleyen Esra Dermancıoğlu, daha önce hiç adını açıklamadığı eski eşiyle görüntülendi. 

Oyuncu, kızı Refia ve eski eşiyle birlikte çekilmiş bir fotoğrafı Instagram hesabında paylaştı. Dermancıoğlu, fotoğrafın altına, "Güle güle Refoşum... Memo sen de ara sıra uğra sana makarna yapayım" yazdı.

Doğum Günü Kutlaması

Esra Dermancıoğlu, dün akşam Kuruçeşme'de bulunan Komşu isimli yerde 55. yaş gününü kutladı. Arkadaşlarıyla bir araya gelen oyuncu, "Her şey çok güzel. Dostlarım beni yalnız bırakmadılar" ifadelerini kullandı.

"DANSTA YETENEKLİ DEĞİLİM"

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme gelen Esra Dermancıoğlu, "Bazen ben de ne olduğunu anlamıyorum. Sosyal medya böyle bir şey işte. Kimisi sever kimisi sevmez. Ben dansta yetenekli değilim. Ama dans ederken eğleniyorum" diyerek gülümsedi.

Türk Erkekleri mi, İtalyan Erkekleri mi?

İtalya tatilinden yeni dönen oyuncuya muhabirler, "Türk erkekleri mi, İtalyan erkekleri mi?" diye sordular. Oyuncu, "Erkek yani... Ben Türk erkeklerini beğeniyorum" diyerek kararını verdi.

Dermancıoğlu, mekandan ayrılırken yolda karşılaştığı hayranlarıyla da fotoğraf çektirdi.