Bist 100
9.374,2 0%
DOLAR
31,1 0,18%
EURO
33,69 0,14%
ALTIN
2.023,46 0,05%

En ucuz peyniri o market satışa çıkardı! Yalnızca 49 TL’ye evinize beyaz peynir alabilirsiniz

O marketten beyaz peynire yönelik büyük bir indirim kampanyası geldi. Beyaz peynirin satış fiyatı resmen 49 TL’ye kadar düştü. Diğer marketleri sollayıp geçen bu marketin önünde izdiham yaşanacak!

Yayın Tarihi: 01.12.2023 16:35
Güncelleme Tarihi: 01.12.2023 16:35

En ucuz peyniri o market satışa çıkardı! Yalnızca 49 TL’ye evinize beyaz peynir alabilirsiniz

Çiğ süt fiyatlarının gün geçtikçe artış göstermesinin ardından peynir fiyatlarında da ciddi oranda artışlar yaşanmaya başlanmıştı. Özellikle evde kahvaltı hazırlamak, son dönemlerin içerisinde büyük bir lüks haline gelirken, vatandaşlar artık isyan bayrağını çekti. Peynir fiyatlarına gelen zamlardan sonra vatandaşlar bu konuyla ilgili sözlerini sakınmadı. Tam bu noktada peynir fiyatlarına gelen zamları protesto edercesine o marketten dev niteliğinde bir kampanya başlatıldı.

Tahsildaroğlu Ezine peynirini o market resmen büyük bir indirime soktu. Beyaz peynirin satış fiyatı güncel olarak 49 TL’ye kadar düştü. İndirimi gören vatandaşlar o marketin önünde izdiham yarattı!

MİGROS 49 TL PEYNİR SATIŞI YAPIYOR

MİGROS 49 TL PEYNİR SATIŞI YAPIYOR

Beyaz peynire peş peşe zam gelirken, peyniri 49 TL’ye indirerek satışa çıkartan o market belli oldu.  Beyaz peynir indirimi aralık ayının ilk haftalarında Migros’tan geldi. Migros Tahsildaroğlu olgunlaştırılmış klasik inek beyaz peynirinin 300 gramını 109 TL yerine sadece 49 TL’ye satışa çıkaracağını açıkladı.

Migros'un başlatmış olduğu kampanya doğrultusunda Tahsildaroğlu beyaz peynirini 49 TL’ye satın almak isteyen vatandaşlar belirtilen koşulları sağlaması gerekiyor.

Migros’un başlatmış olduğu bu kampanya Money Kart sahipleri için geçerli. Ek olarak money kart sahipleri her 300 TL ve üzeri yaptıkları alışverişlerde bu kampanyalı üründen yararlanabilecekler. Kampanyaya ise ramazan kolileri, sigara, alkollü içecekler, TL ürün yükleme satışları, elektrik elektronik ürünler, egzersiz aletleri, kuyumcu ürünleri, fırsat paketleri gibi toplu satın alımlar dahil değil.