El değilmemiş bir adada el değilmemiş bir koy! Buz gibi sularda balıklarla beraber yüzmeye hazır olun

Kimsenin keşfetmediği mükemmel bir adada, harika bir tatil yapmak istiyorsanız doğru yazıyı okuyorsunuz! Sizler için diğer adalara nazaran da az tercih edilen, buz gibi sularıyla tüm tatiliniz serinlemenize imkan tanıyacak mükemmel bir adayla geldik! Bu köyde balıklarla beraber yüzmeye hazır olun..

El değilmemiş bir adada el değilmemiş bir koy! Buz gibi sularda balıklarla beraber yüzmeye hazır olun

Türkiye’nin en güzel tatil noktalarından birisi olan Bozcaada, Ege Denizi'nin kuzeyinde yer alıyor. Çanakkale’nin yaklaşık olarak 10 km açığında bulunan bu küçük adada doğal güzellikleri ve kendine has atmosferi ile her geleni muhakkak büyülüyor. El değmemiş bir güzellik olan Bozcaada, sıcak yaz günlerinde serinlemek isteyenlere, adanın güzel tarihi dokusuyla yolculuk yapmak ve huzurlu tatil süreci geçirmek isteyenler için bir merkez haline geldi. Geleneksel mimarisi ve tarih kokan sokakları ile Bozcada son dönemlerde sıklıkla tercih edilen adalar arasında yerini alıyor. Renkli çiçeklerle süslü balkonları, taş evleri, dar sokakları, kalesi ve kendine has insanı ile bir giden bir daha gitmek istiyor.

Bozcaada’nın en şık tercih edilen koylarından birisi olan Akvaryum Koyu'nda balıklarla beraber yüzmeye hazır olun. İşte kimsenin keşfetmediği masmavi deniz ile buz gibi suyuyla herkesin ilgi odağı olacak Akvaryum Koyu...

AKVARYUM KOYU

AKVARYUM KOYU 

Akvaryum Koyu, Bozcaada’da mutlaka görmeniz gerekenlerin en başında geliyor. Masmavi ve buz gibi deniziyle huzurla denize girebileceğiniz bir koy. Bazı dönemler içersinde kalabalık olması muhtemel. Bazı dönemlerde ise gayet sakin oluyor. Bu dönemleri yakalayarak sessiz, sakin  ve huzurlu bir şekilde denize girebilirsiniz. Ek olarak burada güzel bir manzarayı arkanıza alarak fotoğrafta çekinebilirsiniz. Güzel manzaraya karşı gün batımını izleyebilirsiniz. Buz gibi ve masmavi bir suda yüzmek istiyorsanız, Akvaryum Koyu tam size göre!

Sizler de güzel bir Bozcaada tatili yapmak istiyorsanız, muhakkak kumsalı ve suyu gayet temiz olan Akvaryum Koyuna uğrayamalısınız. Burada yüzmekten ayrı bir keyif alacağınızı söyleyebiliriz.