Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Dilan ve Engin Polat’ın cezaevi aşkı! Avukatın eli onları nasıl buluşturdu?

Kara para aklama suçundan tutuklu sosyal medya fenomenleri Dilan ve Engin Polat, avukatın eliyle birbirlerine dokunuyor. Cezaevindeki hayatları ve duyguları TV programında anlatıldı.

Yayın Tarihi: 07.12.2023 10:11
Güncelleme Tarihi: 07.12.2023 10:11

Dilan ve Engin Polat’ın cezaevi aşkı! Avukatın eli onları nasıl buluşturdu?

Dilan Polat-Engin Polat çiftinin cezaevi aşkı! Avukatın eli onları buluşturdu

Kara para aklama suçundan tutuklu olan sosyal medya fenomenleri Dilan Polat ve Engin Polat, birbirlerine duydukları özlemi avukatları Hüseyin Kaya sayesinde gideriyor. Kaya, bir TV programında, çiftin cezaevindeki romantik anlarını paylaştı.

DİLAN POLAT: ‘ABİ, ELİNİ SİLME’

Kaya, Dilan Polat’ın kendisine ‘Ver elini öpeyim’ dediğini, sonra da ‘Abi, elini silme, Engin’e git, o da elini öpsün’ dediğini anlattı. Kaya, ‘Bu elim iki kişinin aşkına aracı oldu, sadece bir nesne değildi. Engin’e gittim, o da öptü’ dedi.

ENGİN POLAT: ‘ASGARİ ÜCRETLE MUTLU OLURDUM’

Engin Polat’ın saçını ve sakalını kestiğini, namaza başladığını belirten avukat Kaya, ‘Engin ‘Keşke asgari ücretle yaşasaydık da ailemle birlikte olabilseydim’ dedi. Halit Ziya Uşaklıgil’in Mai ve Siyah romanını okuduğunu söyledi’ diye konuştu.

DİLAN'IN ‘ENERJİSİ DÜŞTÜ’

Engin Polat’ın tek başına, Dilan Polat’ın ise 3 kişilik bir koğuşta kaldığı ve çok ağladığı bilgisini veren Kaya, Dilan Polat’ın enerjisinin düştüğünü ifade etti.