Bist 100
10.767,85 0%
DOLAR
32,92 0,08%
EURO
35,38 -0,01%
ALTIN
2.457,84 0,03%

Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin lüks hayatı işte böyle bitti! Dilan Polat son durum ŞOK rapor ortaya çıktı

Gündemden düşmeyen Dilan Polat son durum ile alakalı yeni gelişmeler mevcut. Dilan Polat'ın mal varlığına el konulması akabinde bu da oldu

Yayın Tarihi: 15.10.2023 13:37
Güncelleme Tarihi: 15.10.2023 13:37

Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin lüks hayatı işte böyle bitti! Dilan Polat son durum ŞOK rapor ortaya çıktı

Sosyal medya fenomeni olarak hayatımıza giren ve safsatalı yaşamı ile her kadının kıskanacağı paylaşımlar yapan Dİlan Polat son durum gelişmeleri yakından takip ediliyor. İşlettiği güzellik merkezi ve kendi adı marka ürünleri tanıtımları ile ve eşi Engin polat'ın kendisine verdiği pahalı hediyeleri, çekinmeden vatandaşa sunan Dilan Polat gündemin en çok konuşulan konusu olmuş durumdadır. Sosyal medyada en çok konuşulan isimler arasında yer alan Dilan Polat son durum araştırması yapılmakta ve özellikle de Dilan Polat'ın mal varlığı en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Peki Dİlan Polat olayı son durum nedir? Dilan Polat mal varlığı nedir? İşte detaylar..

Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin vergi kaçırma ve kara para aklama suçlarından yargılanmaya hazırlanıyor. MASAK'ın da kıskacına giren ünlü çiftin lüks yaşamı mercek altına alındı. Geçtiğimiz gün işyerlerine yapılan saldırı ile de gündemi zorlayan Dilan Polat Engin Polat çiftini zor günler bekliyor. Vergi kaçırmak ve kara para aklamak suçlarından mütevellit mal varlıklarına el konulan ve yurt dışına çıkış getirilen çiftin mal varlığı da merak ediliyor.

dilanpolat

Güzellik Merkezi sahibi ve sosyal medya fenomeni olarak tanınan Dilan Polat'ın eşi Engin Polat inşaat sektöründe faaliyetlerini sunan bir iş insanıdır. Sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlar ile tüm dikkatleri üzerine toplayan çiftin lüks yaşamı da çok konuşulmaktadır. Yatlar, katlar, mücevherler ve marka kıyafetler ile şaşaalı bir yaşam sürdükleri gözler önüne serilen Dilan Polat geçtiğimiz hafta bir röportajında günlük 750 bin TL harcadığını açıklamıştı. Sonrasında ise ortaya atılan iddialarda bu lüks yaşamın arkasında kara para aklama ve vergi kaçırma suçlarının olduğu konuşuluyor. MASAK tarafından incelenen çiftin şirketleri arasında vergi matrahının azaltılmaya çalışılmasına yönelik girişimlerin bulunduğu ve çiftin şirketleri arasında ise şaibeli ilişkilere saptandığı rapor alınmış bulunmaktadır.

DİLAN POLAT'IN İŞ YERİNE SİLAHLI SALDIRI

Geçtiğimiz günlerde çiftin iş yerine yapılan silahlı saldırıda gündemdeki yerini koruyor. Yapılan silahlı saldırının suçluları ise henüz bulunmuş değil.

DİLAN POLAT SON DURUM

Ortaya atılan bu iddialar sonrasında Dilan Polat ve Engin Polat'ın tüm mal varlığına el konulmuş bulunuyor. Mal varlığına el konuda ünlü çifte, yurt dışına çıkış yasağı da getirildi. Öte yandan son dakika gelişmelerinde ünlü çiftin birinci ve ikinci derece akrabalarının da mal varlıklarına el konulduğu açıklandı.

DİLAN POLAT MAL VARLIĞI

Peki Dilan Polat'ın mal varlığı ne kadar? Mal varlığının arkasında suç teşkil edecek şaibeli işlemlerin olduğu iddia edilen Dilan Polat ile alakalı detaylar araştırılıyor. Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımını yaptığı lüks yaşamından yola çıkılarak Dilan Polat'ın mal varlığının milyonlarca lira olduğu tahmin ediliyor. Ancak bu konuda net bir rakam verilemiyor. Ünlü çiftin sahip olduğu banka hesapları, evrakları, kiralık kasaları, araçları ve taşınmazlarının hepsine el konulduğu açıklanmış bulunurken olay ile alakalı başlatılan soruşturma da devam ediyor. Ünlü çiftin vergi kaçırma ve kara para aklama suçlamaları ile alaka nasıl bir ceza alacakları da henüz netleşmemiş bulunuyor