Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Dilan Polat'tan kötü haber geldi! Sosyal medya hesabından ağlayarak açıkladı: O iddialar...

Interpol tarafından Kırmızı Bülten ile araması olan Muhammed Yakut, bir paylaşımında sosyal medya fenomenleri Dilan Polat ile eşi Engin Polat'a "kara para aklama" suçlaması iddiasında bulundu. Dilan Polat, bu iddialar karşısında gözyaşları içinde şunları söyledi: “Bunun bizim gibilerin işine yarayacağını neden düşündüler? Bizler vatanımızı, ülkemizi, gerçekten seven insanlarız” dedi.

Yayın Tarihi: 28.09.2023 09:00
Güncelleme Tarihi: 28.09.2023 09:00

Dilan Polat'tan kötü haber geldi! Sosyal medya hesabından ağlayarak açıkladı: O iddialar...

Muhammed Yakut tarafından ortaya atılan suçlamalarının ardından hâlâ lüks hayatıyla gündemde olan Dilan Polat, sosyal medya hesabından gözyaşı döken bir açıklama yaparak, hakkındaki iddiaları açıkça yalanladı. Dilan Polat gözyaşları içinde kamera karşısına geçti. Polat, "Ne bekleniyor? Ölsem mi? Bizim gibilere bunun yakışacağını nasıl düşünürler? Biz vatanımızı, vatanımızı, gerçekten seven insanlarız. Bunlar gerçekten dayanılmaz şeyler. Acıma dayanamıyorum. Çok iyi olmasına rağmen hayır 'alkollü mekan' bunu yapmamalıyız dedik. Bizim, kardeşlerimin, kocamın ve benim gibi insanlar hakkında ne düşünüyorlar? Bizler devletimizi ve vatanımızı seven insanlarız” dedi.

Dilan Polat Muhammed Yakut

NE OLMUŞTU?

Siyasiler ve işadamları hakkında çeşitli iddialarda bulunan ve çektiği videolarla gündem konusu olan Muhammed Yakut, son olarak sosyal medya fenomenleri Dilan Polat ile eşi Engin Polat'ın kara para akladığını iddia etti. Muhammed Yakut çiftle ilgili şu açıklamalarda bulundu:

“Engin ve Dilan Polat, Sıla Doğu, ne yapıyorlar biliyor musun? Babasını da tanıyorum. 2012 yılında cezamı çektiğim cezaevinde öldü. Babasının annesini neden öldürdüğünü de biliyorum. Hangi Batman sanatçısını onurlandırdı... Gazeteci Erk Acarer'in programına katılan Yakut, "O kadar saygı duyulan bir babaları vardı ki, cezaevinde acıdan öldü" dedi.

Dilan Polat Muhammed Yakut

Muhammed Yakut, konuşmasında ayrıca, “Dubai’ye gideceksin ve başına dolar kronları koyacaksın. Ferrarileri kullanacaksın. Muhammet Yakut hakkında 3 aşağılık polisle birlikte İstanbul polisine suç duyurusunda bulunacaksınız. Amcan Murat Ayhan seni sokağa attı. Anonim bir şirketin sahibidir. Sokakta uyuyorsun. Telekız olarak çalıştın Sıla Doğu. Lanet olsun, beni şikayet edeceksin. Engin Polat ve Dilan Polat'ın ne yaptığını biliyor musunuz? Mail order yapıyorlar kuyumculuk üzerine.." ifadelerini kullandı.

DİLAN POLAT GÖZYAŞLARI İÇİNDE AÇIKLAMA YAPTI

Dilan Polat Muhammed Yakut

Armağan Çağlayan'ın programının fon kaynağını açıklayan Dilan Polat, şunları söyledi: “130 şubem var, önlerinde uzun bir kuyruk var. “Ayda bir milyon kozmetik ürünü satan biri çok para kazanmaz mı?" şeklinde ifadeler kullanmıştı.,

"Kara para aklama" suçundan şüphelenilen kişilerden biri olan Dilan Polat, geçtiğimiz günlerde sosyal ağ hesabından üst üste yaptığı paylaşımlarla dikkat çekti.

"BENDEN NE İSTİYORSUN? ÖLMELİYİM?"

Gözlerinde yaşlarla kamera karşısına geçen ve "Bizim gibiler hakkında ne düşünüyorlar..." diyen Polat, suçlamaları reddederek, "Taş olsaydı çatlardı," dedi. Polat, mesajında “Bana ne soruluyor? Ölmeli miyim? “Bizim gibi insanlar hakkında ne düşünüyorlar?" şeklinde sorular sorarken paylaştığı hikayeleri anlatırken gözyaşlarını tutamadı:

"Gerçekten dayanılmaz şeyler.. Acıya dayanamıyorum. Çok güzel olmasına rağmen hayır yapmayın dedik, 'alkollü yerimiz olamaz' dedik. Bizim, kardeşlerimin, kocamın ve benim gibi insanlar hakkında ne düşünüyorlar? “Biz devletimizi ve vatanımızı seven insanlarız.”