Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Çocuklar Duymasın'ın sevilen oyuncusuydu! Parkta cansız bedeni bulundu: Duyanlar inanamadı

Kimse inanamadı! Sihirli Annem dizisinin sevilen oyuncusu parkta ölü bulundu. İstanbul Şehir Tiyatroları oyuncusu Seda Fettahoğlu parkta cansız bedeniyle bulundu. İşte, üzücü detaylar…

Yayın Tarihi: 29.09.2023 10:03
Güncelleme Tarihi: 29.09.2023 10:03

Çocuklar Duymasın'ın sevilen oyuncusuydu! Parkta cansız bedeni bulundu: Duyanlar inanamadı

Sihirli Annem dizisindeki rolü ile tüm vatandaşları kendine sevdiren İstanbul Şehir Tiyatroları oyuncusu Seda Fettahoğlu parkta hayatını kaybetti. Parkta cansız bedeni bulunan Seda Fettahoğlu'nun intihar ettiği düşünüldü. İstanbul Emniyet Müdürlüğü kaynaklarının verdiği bilgiye göre emniyet ekipleri sabah aldıkları ihbar üzerine Beyoğlu ilçesi Ömer Avni Mahallesi'nde yer alan Hacı İzzet Parkında bir cesetle karşılaştı. Cesedin görülmesiyle İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları oyuncusu Seda Fettahoğlu olduğu görüldü. Yapılan incelemelere göre Seda Fettahoğlu'nun intihar ettiğine kanaat getirildi. İntihar etmesi tahmin edilse de Seda Fettahoğlu'nun kan dondurucu ölümü herkesi üzdü.

SEDA

Sihirli annemin en sevilen oyuncularından biri olan İstanbul Şehir Tiyatroları oyuncusu Seda Fettahoğlu hayatını kaybetmesiyle herkese derinden üzdü. İntihar edildiği tahmin edilen oyuncu Fettahoğlu'nun intihar etme Fikri herkesi daha da üzdü. Oysa İstanbul Şehir Tiyatroları oyuncusu Seda Fettahoğlu Instagram hesabında yaptığı son paylaşımda #yaşamısevbedenikoru yapmıştım. Kimsenin Seda Fettahoğlu'nun intihar ettiğine inanmaması olayı daha karmaşık hale getirdi.

İNSANLAR SEDA FETTAHOĞLU’NU KONUŞUYOR

İstanbul Şehir Tiyatroları oyuncusu Seda Fettahoğlu, Sihirli Annem gibi dizilerde yer alırken bir yandan da İstanbul Şehir Tiyatrolarının birçok oyununda rol alıyordu. Oyunculuğuyla adından söz ettiren Oyuncu Seda Fettahoğlu, halkın gülerek keyifle izlediği oyuncuydu. Cansız bedeninin parkta bulunması üzerine Twitter ve İnstagram platformlarında en çok konuşulanlar arasına giren Seda Fettahoğlu’nun ölüm sebebinin emniyet ekiplerinin incelemsi üzerine intihar olduğu tahmin ediliyor. Halkın büyük bir üzüntüyle yorumladığı vefatın, intihar edilerek parkta olması ise daha farklı bir üzüntü getiriyor.

seda2

SEDA FETTAHOĞLU KİM?

Peki, Sihirli Annem dizisiyle halkı güldüren ve sevdiren Seda Fettahoğlu kim? Seda Fettahoğlu 1979 yılında gözlerini Trabzon'da açtı. Lise hayatını Trabzon Anadolu Lisesi 1997 yılında bitirirken Seda Fettahoğlu'nun yolu Bilkent Üniversitesi tiyatro bölümünde kesişti. Bilkent Üniversitesi tiyatro bölümünden 2022'de mezun olan Seda Fettahoğlu, İngilizce de biliyordu. Oyunculuğun yanında seslendirme de yapan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları oyuncusu Seda Fettahoğlu seslendirme yapmaktan da büyük bir keyif alıyordum. Seda Fettahoğlu kariyeri süresince İstanbul Şehir Tiyatrolarının birçok oyununda rol aldı. Hayatında mutlu gibi gözüken Fettahoğlu'nun cansız bedeninin parkta bulunması halkı derinden üzdü.