Bist 100
10.471,32 0%
DOLAR
32,62 0,32%
EURO
35,05 0,42%
ALTIN
2.425,38 0,09%

Cannes'da karşılaştılar! İki ünlü isim arasında soğuk rüzgarlar esti...

Kubilay Aka ile dört yıllık ilişkisi, Hilal Altınbilek nedeniyle sona eren Miray Daner, Cannes'da gerçekleşen festivalde Altınbilek ile karşılaştı. Bir fotoğraf için Altınbilek'le yan yana gelmek zorunda kalan Daner'in ifadesi ve tavrı dikkati çekti.

Yayın Tarihi: 19.10.2023 18:12
Güncelleme Tarihi: 19.10.2023 18:12

Cannes'da karşılaştılar! İki ünlü isim arasında soğuk rüzgarlar esti...

İLİŞKİLERİNİ İHANET BİTİRDİ

Miray Daner ve Kubilay Aka, bir dönem mutlu bir ilişki yaşamışlardı ve evlilikleri bekleniyordu. Ancak çiftin dört yıl süren ilişkisi 2019 yılında son buldu. İlişkinin sona ermesinin nedeni olarak Aka'nın Daner'i oyuncu Hilal Altınbilek'le aldattığı iddiaları ortaya atılmıştı.

miray daner

Aka ve Altınbilek'in birlikte olduklarına dair sosyal medyada paylaşılan fotoğraflar olay yaratmıştı. Bu görüntülerin ardından Aka'dan ayrılan Daner, bir süre sonra ilişkisine devam etme kararı almıştı. Ancak, ikili kısa bir süre sonra ortak bir karar alarak ilişkiyi tamamen sonlandırmışlardı.

miray daner

CANNES'DA SOĞUK RÜZGARLAR ESTİ

Yıllar sonra Hilal Altınbilek ve Miray Daner, Cannes'da düzenlenen TV ve yapım sektörü fuarı MIPCOM'un davetinde karşılaştılar. Daner ve Altınbilek, bir fotoğraf çekimi sırasında yan yana geldiklerinde ilginç bir an yaşandı. 

hilal altınbilek

Altınbilek, rahat tavırlarıyla dikkatleri üzerine çekerken, Daner'in yüz ifadesinin ciddi olduğu ve bakışlarını kaçırdığı gözlemlendi. Fotoğraf çekiminin ardından, ikilinin bir araya gelmekten kaçındığı fark edildi ve aralarında soğukluk olduğu hissedildi.