Bist 100
10.471,32 0%
DOLAR
32,66 0,29%
EURO
35,08 0,43%
ALTIN
2.427,14 0,16%

Biri Şafak Sezer mi dedi? O eski halinden eser yok şimdi

Şafak Sezer'in son hali ortaya çıktı. estetik yaptırdığı iddiaları gündeme çıktı

Yayın Tarihi: 17.10.2023 12:19
Güncelleme Tarihi: 17.10.2023 12:19

Biri Şafak Sezer mi dedi? O eski halinden eser yok şimdi

2023 yılının başlarında geçirdiği estetik operasyonları gündeme gelen ünlü oyuncu Şafak Sezer son hali çok konuşulmuştu. Geçtiğimiz günlerde tekrardan gündeme gelen ünlü oyuncunun yüzündeki değişim gündemdeki yerini koruyor. Kutsal Damacana ve Kolpaçino serilerinin müdavimi Şafak Sezer son hali ile ' estetiğin dozunu ayarlayamamış' yorumlarına maruz kalırken, estetik öncesi hali araştırılmaya başlandı.

ŞAFAK SEZER SON HALİ

Kısa süre sonra vizyona girecek olan Kolpaçino 4'ün kutlaması için set ekibi İstanbul'da bir mekanda bir araya geldi. Eğlence gecesinde çekilen fotoğraflardan biri sosyal medya gündemine çıktı. Yakın markaj olarak çekilen fotoğraf karesi sonrasında ünlü isim adeta yorum yağmuruna tutuldu. Ocak ayında yaptırdığı estetik sonrasında son zamanlarda yine estetik yaptığı iddiaları konuşulurken, yüzünün gerginliği fotoğraf karesine yansıdı. şafak sezer

Geçtiğimiz senelerde sağlık sorunları yaşayan Şafak Sezer 2016 yılında sinir krizi geçirmiş ve hastanede tedavi görmüştü. Sonrasında kalp damarına stent takılan Sezer, iyileştiğini açıklamıştı. Pandemi zamanında koronavirüse yakalanan ünlü oyuncu hastalığı atlatmasının hemen sonrasında setlere geri gelmişti. Son günlerde Ali Çatalbaş, Serkan Şengül ile birlikte rol aldığı Kolpaçino 4 filmi ile gündemde olan Şafak Sezer son hali ile de çok konuşuluyor.

Kolpaçino 4 filminin ekibi çekimler sonrasında İstanbul'da bir araya gelirken aynı akşam filmin başrol oyuncusu Şafak Sezer'in doğum günü de kutlandı. Sezer mutluluğunu “Bugün ‘Yaşasın sinema!’ diyerek yemek verdik. Aynı zamanda doğum günümü de kutluyoruz. Ben 30 senedir kutlamadım, yapımcımız Polat Yağcı böyle bir gece organize etti. Benim için de sürpriz oldu.” sözleri ile belirtti.

KOLPAÇİNO 4 NE ZAMANA VİZYONA GİRECEK

2009 yılında serinin ilk bölümünü çekildiği Kolpaçino filminin 4. halkası için geçtiğimiz aylarda start verilmişti. Şafak Sezer tarafından senaryosunun yazıldığı ve Polat Yağcı'nın yapımcılığını üstlendiği Kolpaçino 4 filmi ne zaman vizyona girecek sorusunun yanıtı merakla araştırılıyor. Kolpaçino serisinin 4. bölümü çekimleri tamamlanmış bulunmaktayken vizyona giriş tarihi ise Kasım ayı olarak açıklandı