Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Beşitaş'ta ayrılık rüzgarı: Kerem Kalafat'tan duygulandıran veda paylaşımı

Beşiktaş'ta ayrılık rüzgarı! Kerem Kalafat'ın açıklamaları tüm takipçilerini duygu seline sürükledi...

Yayın Tarihi: 24.08.2023 15:24
Güncelleme Tarihi: 24.08.2023 15:24

Beşitaş'ta ayrılık rüzgarı: Kerem Kalafat'tan duygulandıran veda paylaşımı

Beşiktaş, genç futbolcu Kerem Kalafat ile yollarını resmi olarak ayırdığını duyurdu. Kulüpten yapılan açıklamada, 22 yaşındaki oyuncuyla olan profesyonel sözleşmenin sonlandırıldığı belirtildi. Kerem Kalafat, sosyal medya hesabından yaptığı veda mesajıyla duygusal anlar yaşattı.

Beşiktaş resmi internet sitesinde yayımlanan açıklamada, "Kerem Kalafat'la Yollarımız Ayrıldı. Kulübümüzle profesyonel futbolcu Kerem Kalafat arasındaki sözleşme sonlandırılmıştır. Kerem Kalafat'a futbol kariyerinde başarılar diler, kamuoyunun bilgisine saygılarımızla sunarız." ifadelerine yer verdi.

kerem kalafat

Kerem Kalafat, sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşımda bulunarak Beşiktaş'a veda ettiğini açıkladı. Paylaşımında, "Beşiktaş'a 9 yaşında yavru kartal olarak adım attım ve kulübün yetiştirdiği bir profesyonel futbolcu olarak ayrılıyorum. Beşiktaş'ın formalarını giyerek geçirdiğim 12 yıl boyunca, çocukluğumu ve gençliğimi bu kulüpte geçirmiş olmanın gururunu her an hissettim. Şanlı formayı taşımanın ve sahada olmanın verdiği sorumluluğun farkındaydım ve her an elimden gelenin en iyisini yapmaya çabaladım" ifadelerine yer verdi.

Ayrıca, Kerem Kalafat'ın TFF 1.Lig takımlarından Ahlatcı Çorum FK ile prensip anlaşması yaptığı ve yakın bir süre içinde Çorum'a giderek yeni takımıyla resmi sözleşme imzalayacağı belirtildi.

Kerem Kalafat'ın Beşiktaş'a veda mesajı, kulüpte geçirdiği uzun yıllara ve emeği geçenlere teşekkürlerini iletti: "Beşiktaş'a ilk adım attığımdan beri emeği geçen tüm altyapı antrenörlerime, A takım teknik direktörlerime, tesis çalışanlarına ve idari kadroya içten teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Hayatımın en güzel anlarını Beşiktaş'ta yaşayarak unutulmaz anılar biriktirdim. Yeni bir sayfa açarak yeni deneyimlere yelken açma vakti geldiğini hissediyorum. Beni her daim destekleyen Beşiktaş Ailesi'ne minnettarım. Hepinize teşekkür ederim ve hakkınızı helal edin."