Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Bankadan elektrik, su, doğalgaz, telefon faturalarına indirim geliyor! Sadece başvuru yetiyor

Albaraka Türk tarafından süregelen kampanyasından hem yeni müşteriler hem de bankanın kendi müşterisi faydalanabiliyor. Her otomatik fatura talimatı başına 50 TL toplamda 300 TL puan ödemesi yapılıyor

Yayın Tarihi: 13.12.2023 15:28
Güncelleme Tarihi: 13.12.2023 15:28

Bankadan elektrik, su, doğalgaz, telefon faturalarına indirim geliyor! Sadece başvuru yetiyor

Sadece yapılacak olan tek bir işleme 300 TL indirim kampanyası başlamış bulunuyor. Bankalar Aralık ayı kampanya güncellemelerini sunmuş bulunuyor. Aslında bir süredir devam eden kampanyanın sonuna gelinmesi sebebiyle banka tarafından son bir uyarı yapılmış bulunuyor. Albaraka Türk Bankası tarafından açıklanan kampanya detaylarında, otomatik fatura talimatına 300 TL'ye kadar ek ödeme yapılacağı belirtildi. Adı geçen kampanyadan faydalanmak için yapılması gerekenler bankanı resmi internet sitesinde yer alıyor.

ALBARAKA TURK 300 TL KAMPANYASI

Bankalar müşterilerini memnun etmek adına zaman zaman yeni kampanyalar başlatıyor. Bir kampanyada Albaraka Türk'ten geldi. Albaraka Türk otomatik fatura ödeme talimatı verilmesine karşılık toplamda 300 TL ödeme yapacağını açıkladı. Bu ödemelerin ise Word puan olarak hesaplara aktarılacağını belirtti. Gerek Albaraka Türk müşterilerini gerekse de yeni müşteri olacak olan bireyi yakından ilgilendiren kampanyaya katılmak için Albaraka Türk mobil uygulaması ya da internet bankacılığı üzerinden otomatik fatura ödeme talimatı verilmesi yeterli olmaktadır.

tll

Dijitalleşmenin yaygınlaşması amaca ile başlatılan kampanya kapsamında doğalgaz, internet, telefon, elektrik ve su faturaları için otomatik fatura talimatı veren müşteri toplamda 300 tl'ye varan Word puan hediyesi kazanacak. Bankanın resmi internet sitesinde yer alan bilgilerde söz konusu kampanya ile alakalı her bir fatura ödeme talimatı için 50 TL Toplamda 6 fatura ödeme talimatına 300 TL wordpuan kazanılacağı açıklanmış bulunuyor.

ALBARAKA OTOMATİK FATURA TALİMATI

Albaraka Türk otomatik fatura talimatı kampanyasından faydalanmak isteyen müşteri mobil uygulama ya da internet bankacılığı üzerinden fatura talimatları menüsüne girerek başvurusunu yapabilmektedir. Eylül ayından beri süregelen kampanya 31 Aralık 2023 tarihinde sona erecektir. Bu tarihler arasında verilen fatura talimatları için ödemeler yapılabilmektedir. Her bir otomatik talimata 50 TL veren banka Toplamda 6 fatura talimatına 300 TL world puan ödemesi yapmaktadır. Talimat verilen faturaların en az bir kere otomatik ödenme zorunluluğu bulunmaktadır. Yeni tanımlanan faturalara yönelik olarak başlatılan bu kampanyadan daha önce tanımlı olan faturalar faydalanamayacaktır