Bist 100
9.347,17 0%
DOLAR
30,99 -0,07%
EURO
33,61 0,04%
ALTIN
2.002,93 -0,26%

Aras Bulut İynemli’nin ağabeyi Orçun İynemli kimdir? Şiddet ve uyuşturucu iddiaları ile gözaltına mı alındı?

Aras Bulut İynemli'nin abisi kim? Aras Bulut İynemli'nin yengesi kim? sorularının yanıtı sabahtan beri arama motorlarını aşındırıyor. Bunun sebebi ise ünlü oyuncusunun abisi Orçun İynemli hakkında ortaya atılan uyuşturucu suçu iddiaları.

Yayın Tarihi: 25.10.2023 15:06
Güncelleme Tarihi: 25.10.2023 15:06

Aras Bulut İynemli’nin ağabeyi Orçun İynemli kimdir? Şiddet ve uyuşturucu iddiaları ile gözaltına mı alındı?

Özel hayatından çok oyunculuktaki başarısı ile dillere pelesenk olan Aras Bulut İynemli ile alakalı gündem oluşturacak bir gelişme mevcut. Aras Bulut İynemli'nin abisi kim? Aras Bulut İynemli'nin yengesi kim? sorularının yanıtı sabahtan beri arama motorlarını aşındırıyor. Bunun sebebi ise ünlü oyuncusunun abisi Orçun İynemli hakkında ortaya atılan uyuşturucu suçu iddiaları. Aras Bulut İynemli'nin abisinin karısı Eda İynemli, gündeme bomba gibi düşecek iddiaları ile konuşuluyor. 

Atatürk filmi Cumhuriyetimizin ilanının 100. yılı kutlamaları günü olan 29 Ekim akşamı FOX TV'de yayınlanacak. Büyük arbedeler sonrasında FOX TV'de yayılanması merakla beklenilen filmin başrol oyuncusu ise Aras Bulut İyneml. Oyunculuktaki başarısı ile dillere pelesenk olan İynemli'nin şu sıralar başı abisi Orçun İynemli hakkında ortaya atılan iddialar sonrasında biraz karışacak gibi duruyor. 

Eda İynemli eşi Orçun İynemli'nin kendisine şiddet uyguladığı iddiaları ile şikayette bulunduğu iddia edilirken diğer taraftan da evde uyuşturucu madde imal ederek kullandığı ihbarında bulundu.

Aras Bulut İynemli gibi oyuncu olan abisi Orçun İynemli'nin savcılık izniyle söz konusu ikamette arama izni çıktığı konuşuluyor. Eşinin, "Beni darp edip evde uyuşturucu üretiyor" şikayetinde bulunduğu Orçun İynemli'nin evinde yapılan aramada saksıda uyuşturucu yetiştirdiği ortaya çıkarken konu ile alakalı oyuncunun 'satmak için değil kullanmak amacıyla yetiştirdiğini söylediği de belirtiliyor. 

Vakitsiz Horoz'un yaptığı paylaşımda ; ele geçirilen uyuşturucu maddeler ile birlikte ifadesi alınmak üzere karakola götürülen Orçun İynemli'nin göz altına alındığı belirtiliyor. 

orçun iynemli

ORÇUN İYNEMLİ SAKSIDA UYUŞTURUCU YETİŞTİRİYOR

Emniyette ifade veren Aras Bulut İynemli'nin abisi Orçun İynemli'nin savcılıkta da ifade verdiği ortaya çıkarken, maddeleri satmak için değil kullanmak amacıyla yaptığını belirttiği açıklaması da mevcut.

UYUŞTURUCU TÜRÜ BELİRLENDİ

Saksıda yetiştirdiği uyuşturucunun esrar olduğu ortaya çıkarken, herhangi bir ticaret amacı gözetmediği, oyunculuk ve ses sanatçılığından kazandığı paranın kendisine yettiği ifadeleri yer alıyor. 

BAĞIMLI TEDAVİ OLMAK İSTİYOR

Öte yandan ortaya atılan bir iddiada haftada 2 3 kere uyuşturucu kullandığını açıklarken, "Bağımlıyım tedavi olmak istiyorum"  dediği de belirtiliyor.

Eşine uyguladığı şiddet konusunda da açıklama yapan Orçun İynemli, pişman olduğunu belirtti. Adli kontrol altına alınan İynemli'ye, yurt dışına çıkış yasağı getirildi.