Bist 100
10.767,85 0%
DOLAR
32,94 0,11%
EURO
35,42 0,05%
ALTIN
2.455,62 -0,06%

Altın Kelebek’ten Sonra Züber’in Yüzü Oldu: Kerem Bürsin

Kerem Bürsin, Altın Kelebek sonrası yeni bir reklam anlaşması yaptı. Sağlıklı atıştırmalık markası Züber’in yeni yüzü oldu. Reklam filmi için kamera karşısına geçecek.

Yayın Tarihi: 05.12.2023 23:56
Güncelleme Tarihi: 05.12.2023 23:56

Altın Kelebek’ten Sonra Züber’in Yüzü Oldu: Kerem Bürsin

Kerem Bürsin’den Yeni Reklam Anlaşması

Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Altın Kelebek ödülleriyle gündeme gelen Kerem Bürsin, yeni bir reklam anlaşmasıyla hayranlarını sevindirdi. Ünlü oyuncu, Ay Yapım ile yaptığı sözleşme çerçevesinde yeni projelerde yer alıyor. “Ya Çok Seversen” dizisinden sonra dijital platformlarda boy gösteren Kerem Bürsin, Türk Hava Yolları’ndan sonra bir başka markayla daha el sıkıştı.

Altın Kelebek’ten Sonra Züber’in Yüzü Oldu: Kerem Bürsin

Züber’in Yeni Yüzü Kerem Bürsin

Kerem Bürsin, sağlıklı atıştırmalık markası Züber’in yeni reklam yüzü oldu. Bürsin, markanın reklam filmi için kısa süre içinde kamera karşısına geçecek. Züber, Kerem Bürsin’in enerjik ve dinamik kişiliğiyle uyumlu bir marka olduğunu belirtti. Kerem Bürsin’in hayranları da bu anlaşmadan memnun görünüyor.

Altın Kelebek’ten Sonra Züber’in Yüzü Oldu: Kerem Bürsin

Kerem Bürsin Altın Kelebek Ödül Gecesinde Yaptığı Konuşma İle Gündem Olmuştu

Geçtiğimiz gün düzenlenen ödül töreninde, ''Ya Çok Seversen'' dizisinde canlandırdığı Ateş karakteri ile en iyi romantik komedi dizisi erkek oyuncu ödülünü almıştı. Yakışıklı oyuncu'nun yaptığı konuşma gündem olmuştu. ''Aaa okey, okey or right öncelikle okey, teşekkür ederim. Beni bu ödüle layık gördüğünüz için teşekkür ederim. Yargı ekibine çok teşekkür etmek istiyorum. Ali Bilgin, Beste, Batu ve Ali Balcı hepinize çok teşekkür ederim. Hafsa, harikasın. Yapımcımız Kerem Çatay, you are the man. Herkese çok teşekkür ederim''