Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Aleyna Tilki’nin Menajerine Sert Cevap: ‘Artık Her Şeyi Görüyorum’

Aleyna Tilki, sahnelere çıkmasının engellendiğini, menajerinin yalan söylediğini ve şarkılarının tüm otoritelerden daha büyük olduğunu söyledi. Ünlülerden destek mesajları alan Tilki, hayatının bir masal olduğunu belirtti.

Yayın Tarihi: 09.12.2023 13:08
Güncelleme Tarihi: 09.12.2023 13:08

Aleyna Tilki’nin Menajerine Sert Cevap: ‘Artık Her Şeyi Görüyorum’

Aleyna Tilki, menajeri Haluk Şentürk’ün iddialarına yanıt verdi! ‘Artık her şeyi görüyorum’

Aleyna Tilki, sahnelere çıkmak istediğini ancak buna izin verilmediğini söyledi. Genç şarkıcının menajeri Haluk Şentürk ise “Avrupa turnesinde lüks istekleri yüzünden ekipten çıkarıldı” dedi. Tilki, Şentürk’ün gündeme gelen açıklamalarına cevap verdi.

“UÇAĞA İHTİYACIM YOK”

Hakkında çıkan açıklamaların gerçeği yansıtmadığını belirten Tilki, "Bu da gerçekliğimi saptırmaya yönelik bir oyun daha. Gideceğimiz turnede yurt dışı uçak bileti, ekipman giderlerinin çok fazla olduğunu söylediler. Ben de o turneye katılmak istediğimi, uçak giderini azaltmak için ‘Uçağa ihtiyacım yok, zaten dünyanın her köşesinde yalnız kalıyorum orada bir evde kalır, trenle de konserlerime gidip gelirim. Tren sahneye çıkmadan önce beni yıldırmaz, tam tersine bana ilham verir’ dediğimi kendisi de dahil herkes duydu. Hatta orkestramı da bu turneye uygun şekilde hazırlamıştım. Bana bu konuda çok yardımcı olduğumu söylediler. Çok kırıldım.

Aleyna Tilki’nin Menajerine Sert Cevap: ‘Artık Her Şeyi Görüyorum’

“ALGI OYUNU!”

Uzun zamandır sahnelerden uzak kalan 23 yaşındaki şarkıcı, “Ben gazetenin üstüne ekmek koyup yiyen, ülkede güvenlik sorunum olsa bile yaşıtım gibi yaşamayı deneyimlemek için ortaklı öğrenci evlerinde kalan, son bir yılımı doğanın en temiz yerlerinde bazen babamla bazen arkadaşlarımla dağlarda geçiren, konforu gerçek şeylerde bulan bir kadınım. Nasıl oldu da tüm sektör algı oyunuyla beni bambaşka biri gibi gösterdi hiç anlamamıştım. Artık daha yeni bir versiyonumda olduğum için her şeyi görüyorum ve yalnız değilim” dedi.

“ŞARKILARIM TÜM OTORİTELERİ AŞAR”

Tilki, "Ben yıllardır dünyanın her yerine gidip, iki İngilizce üç tane de Türkçe albüm yaptım. Henüz hiçbirini yayınlamadım. Çünkü sizin gibi acelem yok. Şarkılarım tüm otoriteleri aşar benim için çünkü onlar benim hikayem ve kalpten kalbe hepimizin yaşadığı duygu.

ÜNLÜLERDEN ‘DESTEK’ MESAJI

Aleyna Tilki’ye; Can Bonomo, Enis Arıkan, Ceylan Ertem gibi ünlü isimlerden destek mesajları geldi. Can Bonomo, “Aleyna’nın bu farkındalığını ve cesaretini kutluyorum” diye belirtti. Ceylan Ertem, ‘destek’ mesajı verdiği paylaşımına, “Bu yetenekli gencecik kadın şarkıcı ve şarkı yazarının ülkeyi dünyayı özgürce gezmesi lazım, böylece büyüyecek, değişecek, çiçek gibi açacak. Kim gençlerin hayallerine engel oluyorsa zalimdir. Destekliyoruz Aleyna’cım” diye yazdı. Enis Arıkan ise Instagram hesabından Aleyna’nın söylediği ‘Ayrı Gitme’ şarkısını paylaşarak, “Sana hayranım” dedi. Kalben'de Aleyna'yı yalnız bırakmadı. ''Kimse kimseyi kelepçe sözleşmelerle, iftiralarla, korkutma politakalarıyla ve başka sanatçılarını öne çıkarmak için oynadığı çamurlu oyunlarla yok edemez. Birbirimize değer ve sevgi vermeyi öğrendiğimizde gerçek bir müzik sektörümüz olacak. Seni seviyorum'' sözleri ile sosyal medyadan destek mesajı yayınladı. 

Aleyna Tilki’nin Menajerine Sert Cevap: ‘Artık Her Şeyi Görüyorum’

Aleyna Tilki’nin Menajerine Sert Cevap: ‘Artık Her Şeyi Görüyorum’

“BENİM HAYATIM BİR MASAL”

Aleyna Tilki, yaşadığı zorluklara rağmen müzik tutkusundan vazgeçmediğini ve hayallerinin peşinden koştuğunu söyledi. “Benim hayatım bir masal” diyen Tilki, “Ben küçükken hep şarkıcı olmak istedim. Babam da beni çok destekledi. O da müzisyendi. Beni her yere götürür, sahneye çıkartır, şarkı söyletirdi. Ben de çok mutlu olurdum. Sonra yarışmalara katıldım, albümler yaptım, konserler verdim. Ama her zaman daha fazlasını istedim. Dünyayı gezmek, farklı kültürleri tanımak, yeni şeyler öğrenmek, insanlara ilham vermek istedim. Benim hayatım bir masal. Ama bu masalın kötü karakterleri de var. Bana engel olmaya çalışanlar, bana zarar vermeye çalışanlar, bana yalan söyleyenler… Ama ben onlara aldırmıyorum. Ben sadece müziğimi yapıyorum. Ben sadece kendim oluyorum. Ben sadece Aleyna Tilki’yim.”