Bist 100
10.643,58 3%
DOLAR
32,21 -0,22%
EURO
35,12 -0,22%
ALTIN
2.492,01 1,55%

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir Yalı Çapkının Seyran ve Ferit'inden etkilendi! Set birbirine girdi

Senelerdir yakın arkadaş olan ancak Yalı Çapkını dizisi sonrasında aralarında aşk dedikoduları alevlenen Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir çiftinden gün gün haberler geliyor.

Yayın Tarihi: 23.10.2023 13:47
Güncelleme Tarihi: 23.10.2023 13:47

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir Yalı Çapkının Seyran ve Ferit'inden etkilendi! Set birbirine girdi

Senelerdir yakın arkadaş olan ancak Yalı Çapkını dizisi sonrasında aralarında aşk dedikoduları alevlenen Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir çiftinden gün gün haberler geliyor. Gelen haberler ünlü çiftin hayranlarını şok ederken yeni bir haberde sette yaşanan gerginlik olarak yorumlanıyor. Sosyal medya gündemini sarsan son dakika gelişmesinde Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir hakkında sette yaşanan gerginlik güne damgasını vurdu. 

Gerek gerçek hayattaki aşkları gerekse de Ferit ve Seyran aşkı izleyiciyi heyecanlandıran gelişmeleri yaşatıyor. İkilinin dizideki karakterlerinin gidişatı merak edilse de gerçek hayatta da birbirlerine yakıştıkları aşikar ortada. Magazin gazetelerinin ortaya attığı iddialarda ikili arasında kriz yaşanmaktaymış. Öyle ki geçtiğimiz gün ikili sette birbirine girmiş .

seyranferit

FERİT VE SEYRAN AŞKINDAN ETKİLENDİLER

Geçtiğimiz sezon başlayan Yalı Çapkını dizisi tüm heyecanı ile 2. sezonunda da izlenme rekorları kırıyor. Gerçek hayat hikayesi olması ve oyuncularının başarısı ile dillere pelesenk olan dizinin başrol karakterleri eski dost yeni sevgili Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir de gündemden düşmek bilmiyor. İlgi çekici hikayesinde tabii ki en çok dikkat çeken karakterler Seyran ve Ferit etrafında dizi dönüyor. 

Geçtiğimiz seneden beri ikilinin hareketleri, aralarında aşk var dedikodularını da beraberinde getirmişti. EN nihayetinde ikili arasındaki aşk dedikoduları kabul edilmiş ve ikili aşkını onaylamıştı. Yalı Çapkını yeni bölümünde ikili tam mutlu olacak evlendiler derken yeni bir kriz başladı. Okul ve Kaya krizini ikili bakalım nasıl atlatacak? 

İkiliyi karakterlerinin enerjisinin etkilediği de aşikar ortada. Dizide yaşanan kriz ikilinin de hayatını etkilemiş olacak ki, sette yaşanan gerginlik ikilinin arasını bozmuş.  Koç Üniversitesi Hastanesi'nde gerçekleşen çekimler sırasında dizi yönetmenlerinin de araya girdiği tartışma sonrasında sete ara verme kararının bile alındığı konuşuluyor.  İkilinin aralarının hala bozuk olduğu konuşulurken, bu durumun karakterlere nasıl yansıyacağı merak ediliyor.