Adı Engin Polat ile anılıyordu meğerse evliymiş! Nihal Candan hakkında ortaya atılan bomba iddia...

Dilan Polat ve Engin Polat olaylarının yankıları devam ederken, Bahar ve Nihal Candan kardeşler de gözaltına alındı ve geçtiğimiz günlerde tutuklandı. Tutuklama sonrasında yaşadığı sinir kriziyle gündeme gelen Nihal Candan'ın evli olduğu ortaya çıktı.

Adı Engin Polat ile anılıyordu meğerse evliymiş! Nihal Candan hakkında ortaya atılan bomba iddia...

Magazin dünyasında Dilan-Engin Polat olaylarından sonra en çok konuşulan isimler haline gelen Candan kardeşler, Silivri Cezaevi'ne gönderildi ve cezaevinde yaşanan olaylara dahil oldular. Özellikle sayım istemeyen Nihal Candan hakkında ortaya atılan bomba bir iddia, olayın yeni bir boyut kazanmasına neden oldu.nihal candan evli mi

İddiaya göre, Nihal Candan, iş insanı Mehmet Faruk Çiçek ile 4 ay önce evlendi, ancak bu evliliğine dair hiçbir sosyal medya paylaşımı yapmadı. 28 Temmuz'da gerçekleşen nikahın görüntüleri ortaya çıkarken, çiftin nikah şahitliğini Candan kardeşlerin anne ve babasının yaptığı öğrenildi. Mehmet Faruk Çiçek, gözaltı sürecinde evde bulunurken, işlemler sonrasında serbest bırakıldı. Çiçek'in bu süreçte eşini yalnız bırakması ve sessizliğe gömülmesi dikkat çekti.