Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Acun Ilıcalı, Hull City hakkında açıklamalarda bulundu

Hull City'nin sahibi Acun Ilıcalı, İngiliz basınına açıklamalarda bulundu.

Yayın Tarihi: 16.11.2023 02:15
Güncelleme Tarihi: 16.11.2023 02:15

Acun Ilıcalı, Hull City hakkında açıklamalarda bulundu

Hull City takım sahibi Acun Ilıcalı, İngiliz basının sorularını yanıtladı. Futbola yatırım yapmak için motivasyonu sorulduğunda Ilıcalı, "Micheal Jordan'ın basketbolu bırakıp beyzbola başladığını hatırlıyor musunuz? Herkes şok olmuştu. Benim de durumum buna benziyor. Medyada her şeyi başardım. Şimdi sıfırdan bir işe başlamış gibi hissediyorum. Bu heyecan bambaşka." dedi

ACUN ILICALI: "İNGİLİZ FUTBOLUNDA BECERİLERİMİ GÖSTERMEK İSTİYORUM."

Futbolda tarihi yazmak İngiltere'den geçer diyen Acun Ilıcalı, "Burası futbolun NBA'i. Kimse Premier League'in dünyanın zirvesi olduğunu inkar edemez. İngiliz futbolunda becerilerimi göstermek istiyorum." dedi.

ACUN ILICALI: "HULL CİTY'E AŞIK OLDUM."

Kulüp satın alma sürecinde 5 kulübü ziyaret ettiğini söyleyen başarılı televizyoncu, "İlk ziyaret ettiğim kulüp Hull City'di ve buraya aşık oldum. Burayı satın alırken parayı asla düşünmedim. Bu bir tutku." dedi.

acun

SEYİRCİ SAYISI ARTTI

Seyircisi ortalaması Acun Ilıcalı göreve geldiğinde 12.000'ken bu sezon 21.000 olan Hull City'nin durumu sorulunca başarılı televizyoncu, "Bundan gurur duyuyorum. Her stadyumu geldiğimde sevgi görüyorum. Bu inanç bizi ileri taşıyacak." dedi.

ACUN ILICALI: "BAŞKA KULÜP SATIN ALMAK İSTİYORUM."

Ilıcalı, "Kulübün genç oyuncularını oynatabileceğimiz yeni bir kulüp satın almak istiyorum. Buna da çok yaklaştık." dedi.

Tüm oyuncularının yanında olduğunu belirten takım sahibi Ilıcalı, "Bir oyuncuma 15 gün evimi verdim. Başka bir oyuncuma da uçağımı. İnsanlara dokunduğunuzda kendilerini size gittikçe daha yakın hissederler. Ailemi uzun süre önce kaybettim. Onlar bana insanları mutlu etmeyi öğretti. Çünkü bunu yaptığınızda onlar da sizi mutlu ederler. Benim de hayatta amacım bu." dedi.