Bist 100
9.374,2 0%
DOLAR
31,1 0,18%
EURO
33,69 0,18%
ALTIN
2.022,85 0,02%

2 Aralık 2023 Cumartesi TV yayın akışı! Televizyonda bugün ne var, bu akşam hangi diziler var? Atv, Kanal D, Show TV, Star TV, FOX TV, TV8, yayın akışı

2 Aralık 2023 Cumartesi günü televizyon ekranları yine dopdolu bir içerikle karşımıza çıkıyor. Atv, Kanal D, Show Tv, Star Tv, FOX Tv, TV8, TRT 1 ve Kanal 7'de yayınlanacak programlarla izleyicilere keyifli anlar yaşatmayı hedefliyor. Akşam saatlerinde ise Kardeşlerim, Gönül Dağı ve Adım Farah gibi sevilen yapımların yeni bölümleri merakla bekleniyor. Televizyonseverler, gün boyunca ekrandaki programları haberimizden takip ederek keyifli bir seyir deneyimi yaşayabilirler.

Yayın Tarihi: 01.12.2023 10:22
Güncelleme Tarihi: 01.12.2023 10:22

2 Aralık 2023 Cumartesi TV yayın akışı! Televizyonda bugün ne var, bu akşam hangi diziler var? Atv, Kanal D, Show TV, Star TV, FOX TV, TV8, yayın akışı

Televizyonun heyecan dolu dünyasında 2 Aralık 2023 Cumartesi günü, izleyicilere birbirinden farklı program ve dizilerle dolu bir yayın akışı sunulacak. Atv, Kanal D, FOX Tv, TV8, TRT1, Show Tv, Star Tv gibi popüler kanalların ekranlarında izleyicileri bekleyen programlar arasında, reyting rekortmeni dizilerin yeni bölümleri de yer alacak. Gün boyunca izleyiciler, sevdikleri dizilerin ve programların yayın saatlerini kaçırmamak için TV yayın akışlarını takip edebilirler. Akşam saatlerinde ise Kardeşlerim, Gönül Dağı ve Adım Farah gibi sevilen yapımların yanı sıra MasterChef Türkiye gibi ilgi çekici programlar izleyiciyle buluşacak. Televizyon tutkunları, keyifli bir Cumartesi geçirmek için ekran başına geçmeye hazırlanabilirler.

İşte 2 Aralık 2023 Cumartesi Televizyon kanallarının yayın akışı

TV8'de 2 Aralık 2023 Cumartesi günü, duygusal hikayelerle dolu "Kırmızı Oda" ile güne başlanacak. Ardından, yetenekli şeflerin yarıştığı "Masterchef Türkiye All Star" programı izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Öğleden sonra ise "Gazete Magazin" ile günün öne çıkan magazin haberlerine göz atılacak. Akşam saatlerinde ise eğlenceli animasyon "Kral Şakir: Mikrop Avcıları" ve birbirinden yetenekli şeflerin rekabet ettiği "Masterchef Türkiye All Star" programları izleyicileri bekliyor.

TRT 1'de 2 Aralık Cumartesi günü, duygu dolu bir hikaye olan "Beni Böyle Sev" ile güne başlanacak. Türk sinemasının sevilen yapımlarından "Aslan Hürkuş: Görevimiz Gökbey" izleyicilere duygusal anlar yaşatacak. Akşam saatlerinde ise "Gönül Dağı" dizisi ve haber programlarıyla gün tamamlanacak.

SZC TV'de 2 Aralık Cumartesi günü, günün haberlerine odaklanan "SON SÖZ" ve "HABER BÜLTENİ" programlarıyla bilgi dolu bir gün geçireceksiniz. Akşam saatlerinde ise "SİSLER BULVARI" ve "ANA HABER" ile gün sonlandırılacak.

Show TV'de Cumartesi günü, "Cumartesi Sürprizi" ile başlayacak. Öğleden sonra "Bir Yuvam Olsun" ve "Aile" programlarıyla keyifli anlar yaşanacak. Akşam ise güldürü dolu anlarla dolu "Güldür Güldür Show" ekranlara gelecek.

STAR TV'de 2 Aralık Cumartesi günü, romantik komedi dizisi "Benim Tatlı Yalanım" ile başlanacak. Gün boyunca yerli dizilerin ve sinema filmlerinin tekrar bölümleri ekrana gelecek. Akşam saatlerinde ise "Çok Güzel Hareketler 2" izleyicileri güldürmeye devam edecek.

ATV'de Cumartesi günü, duygu dolu dram dizisi "Umut Çizgisi" ile başlayacak. Ardından, aksiyon dolu "Ateş Kuşları" ve romantik drama "Aldatmak" dizileri izleyicileri ekran başına çekecek. Akşam ise haberler ve sevilen dram dizisi "Kardeşlerim" ekranlarda olacak.

Kanal 7'de Cumartesi günü, günün ilk saatlerinde "Kanal 7'de Sabah Hafta Sonu" programı ile güne enerjik bir başlangıç yapılacak. Ardından, "Merhaba Hayat" ve "Nursaçan'la Sohbetler" programları ile gün devam edecek. Akşam ise dramatik dizi "Emanet" ve romantik komedi "Bahar Kapıda" izleyicilerle buluşacak.

FOX TV'de 2 Aralık Cumartesi günü, hafta sonu güne "Çalar Saat Hafta Sonu" programıyla başlanacak. Ardından, ekonomi haberleri ve lezzet dolu "Mehmet Özer ile Mutfakta" izleyicilere keyifli anlar yaşatacak. Akşam saatlerinde ise romantik drama "Şahane Hayatım" ve "Adım Farah" programı ekrana gelecek.

KANAL D'de Cumartesi günü, sabah saatlerinde "Konuştukça" programıyla güne enerjik bir başlangıç yapılacak. Ardından, magazin dünyasına dair merak edilenlerin konuşulduğu "Magazin D Cumartesi" ile gün devam edecek. Akşam saatlerinde ise aksiyon dolu "Jumanji Vahşi Orman" ve "Efsanenin Yükselişi" izleyicileri ekran başına çekecek.

Halk TV'de 2 Aralık Cumartesi günü, günün ilk saatlerinde "Selin Sabit ile Hafta Sonu Sabah" ile güne başlanacak. Ardından, "Serhan Asker Görkemli Hatıralar" ve "Sinem Fıstıkoğlu ile Öğle Haberleri" programları izleyicilere bilgi ve eğlence dolu bir gün yaşatacak. Akşam saatlerinde ise "Seda Selek ile Hafta Sonu Ana Haber" ile gün sona erecek.