Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

13 Aralık 2023 Çarşamba TV yayın akışı! Televizyonda bu akşam neler var?: Atv, Kanal D, Show TV, Star TV, FOX TV, TV8 ve TRT 1 yayın akışı

Televizyonseverler için 13 Aralık 2023 Çarşamba akşamı, birbirinden farklı programlar ve diziler ekranlarda yer alacak. Bu akşamın televizyon yayın akışını merak eden izleyiciler için popüler kanalların programları şu şekilde sıralanıyor: Atv, Kanal D, Show TV, Star TV, FOX TV, TV8, TRT1 ve Kanal 7. Bu kanallarda yayınlanan diziler arasında Kuruluş Osman, Dilek Taşı, Şahane Hayatım, Sandık Kokusu ve MasterChef gibi sevilen yapımların yeni bölümleri de bulunuyor.

Yayın Tarihi: 12.12.2023 11:41
Güncelleme Tarihi: 12.12.2023 11:41

13 Aralık 2023 Çarşamba TV yayın akışı! Televizyonda bu akşam neler var?: Atv, Kanal D, Show TV, Star TV, FOX TV, TV8 ve TRT 1 yayın akışı

13 Aralık 2023 Çarşamba günü televizyon ekranlarında birçok farklı yapım izleyiciyle buluşacak. Türkiye'deki popüler kanallar arasında yer alan Atv, Kanal D, FOX Tv, TV8, TRT1, Show Tv, Star Tv ve Kanal 7'nin yayın akışlarına göz atalım. ekranlarında diziler, yarışmalar, programlar ve filmler izleyicileri bekliyor. Akşam kuşağında ise heyecan dorukta. Bu akşam atv'de Kuruluş Osman, Kanal D'de Dilek Taşı, Fox'ta Şahane Hayatım, Show TV'de Sandık Kokusu ve TV8'de ekrana gelen MasterChef'in yeni bölüm var mı? gibi sevilen yapımların yeni bölümleri var mı? 13 Aralık 2023 Çarşamba Atv, Kanal D, FOX Tv, TV8, TRT1, Kanal 7, Show Tv, Star Tv yayın akışını haberimizden öğrenebilirsiniz. Televizyon keyfinizi kaçırmamak için bu akışları takip edebilir ve istediğiniz yayını zamanında izleyebilirsiniz. Yayın akışlarını merak ettiğiniz kanalları yorum kısmında bizlere bildirebilirsiniz. Keyifli seyirler dileriz.

işte 13 Aralık 2023 Çarşamba günü bazı televizyon kanallarının yayın akışları

TV8'de 13 Aralık 2023 Çarşamba günü yayınlanacak programlarda 8'de Sağlık, Doğduğun Ev Kaderindir, Masterchef Türkiye All Star, Demet ve Jess'le Gel Konuşalım, Zuhal Topal'la Yemekteyiz ve akşam saatlerinde Masterchef All Star öne çıkıyor.

TRT1'de İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı, İncir Ağacı, Elimi Bırakma, Alişan İle Hayata Gülümse, Seksenler, Diriliş "Ertuğrul", Lingo Türkiye, Ana Haber, İddiaların Aksine, Yabancı Sinema "Dangal", Kendi Düşen Ağlamaz ve tekrarlar gibi çeşitli programlar bulunuyor.

SZC TV'de ise Haber Bülteni, Sabahın Sözcüsü, Para Politika, Gündem Masası, Öncesi Sonrası, Haber Saati, 3. Sayfa, Fatih Portakal ile Ana Haber, Başkent Kulisleri ve Şah Mat gibi programlar izleyicilere sunulacak.

Star TV'nin 13 Aralık 2023 Çarşamba yayın akışında ise Erkenci Kuş, Sabahın Sultanı Seda Sayan, Zahide Yetiş ile Yeniden Başlasak, Söz, Star Haber, Çok Güzel Hareketler 2, Hükümet Kadın, ve Yerli dizi tekrar/Sinema gibi içerikler bulunuyor.

Show TV'de Bu Sabah, Kuzey Yıldızı İlk Aşk, Aslı Hünel ile Gelin Evi, Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme, SHOW Ana Haber ve Sandık Kokusu gibi programlar dikkat çekiyor.

FOX TV'de ise Çalar Saat, Çağla ile Yeni Bir Gün, Yasak Elma, En Hamarat Benim, Şahane Hayatım, Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber, Şahane Hayatım ve Hudutsuz Sevda gibi içerikler ekranlarda olacak.

Kanal D'de Neler Oluyor Hayatta, Yaprak Dökümü, Gelinim Mutfakta, Aşk ve Umut, Arka Sokaklar, Kanal D Ana Haber ve Dilek Taşı gibi programlar yer alacak.

Kanal 7'de Kanal 7'de Sabah, Sağlıkla Yaşam, Elif, Güzde ile Mutfaktan Sofraya, Film, Bahar Yeli, Kan Çiçekleri, Kanal 7 Haber Saati, Esaret, Hz. Yusuf ve Sakarya Fırat gibi içerikler izleyiciyle buluşacak.

Halk TV'de ise Naz Özdeğirmenci ile Günaydın Türkiye, İsmail Küçükkaya ile Yeni Bir Sabah, Ayşenur Arslan ile Medya Mahallesi, Buket Güler ile Haber Masası, Ekrem Açıkel ile Halkın Haberi, Sorel Dağıstanlı ile Gündem Özel, İrfan Değirmenci İle Halk Ana Haber, Yavuz Oğhan ve Akif Beki ile Sen Ne Dersin?, ve Gözde Şeker ile Söz Sende / Barış Terkoğlu / Seyhan Avşar gibi programlar izleyicilerle buluşacak.

ATV'de ise Kahvaltı Haberleri, Müge Anlı ile Tatlı Sert, ATV Gün Ortası, Mutfak Bahane, Esra Erol'da, ve Kuruluş Osman gibi programlar yayınlanacak.