Bist 100
10.471,32 0%
DOLAR
32,71 1,33%
EURO
34,99 0,23%
ALTIN
2.437,9 2,47%

Yılbaşı için peş peşe indirim kampanyaları başlatıldı! A101, Metro, Migros, Şok'ta indirimli ürünler sizleri bekliyor

Market zincirleri yılbaşına özel indirim kampanyaları peş peşe duyuruldu. Metro, Migros, A101, Şok marketlerde birbirinden farklı indirimler raflarda yer alacak. Yılbaşına özel indirimlerden faydalanmak isteyenler bu marketlerden birine uğrayabilir.

Yayın Tarihi: 12.12.2023 17:19
Güncelleme Tarihi: 12.12.2023 17:19

Yılbaşı için peş peşe indirim kampanyaları başlatıldı! A101, Metro, Migros, Şok'ta indirimli ürünler sizleri bekliyor

Yeni yıla sayılı günler kala market zincirleri pes peşe indirimlerini duyurdu. Başlatmış olduğu yılbaşı indirimleri doğrultusunda tüketici ile bir çok indirimli ürünü buluşturacak Metro, Migros, Şok ve A101 gibi market zincirleri %45 oranına varan indirimlerle tüketiciyi kucaklayacak. İndirime konulan ürünler ise stoklarla sınırlı. Kapanın elinde kalacak indirim fırsatları yakalamak için sizlere en uygun gelen zincirlerine koşabilirsiniz.

MİGROS MARKET YILBAŞI SEPETİ

Migros market zincirlerinden yeni yıla özel olarak üç farklı yılbaşı paketi hazırlandı. Premium sepet 795 TL ile raflarda yerini aldı. Butik sepet 595 TL'yken, diğer bir yılbaşı sepeti olan klasik kutu ise 395 TL olarak satışa sunuldu.

MİGROS MARKET YILBAŞI SEPETİ

METRO MARKETTE YILBAŞI İNDİRİMLERİ

İstanbul olmak üzere Türkiye’nin bir çok farklı ilinde şubeleri bulunan Metro marketlerde, yılbaşına özel indirim kampanyası tufanına katıldı. Metro markette yılbaşı indirimlerinde et, kurabiye, çikolata, kahvaltılık çeşitleri gibi bir çok ürüne raflarında yer verecek.

METRO MARKETTE YILBAŞI İNDİRİMLERİ

METRO MARKETTE YILBAŞI İNDİRİMLERİ

A101 MARKET YILBAŞI İNDİRİMLERİ

Yeni yıla girerken A101 market zincirleri de yeni bir kampanyaya imza attı. Yılbaşına özel olarak başlatmış olduğu kampanyalar ile hesaplı fiyatlar müşterilerle buluşacak. A101 market zincirlerinden alışveriş yapmak için güncel ürünler kataloğunu takip etmeyi kesinlikle unutmayın.

ŞOK MARKET YILBAŞI İNDİRİMLERİ

Ülke genelinde en fazla şubesi olan marketler arasında en başta yer alan Şok marketlerden de yılbaşına özel olarak indirim katalogu yayınlandı. Oldukça hesaplı fiyatları tüketici ile buluşturacak Şok market zincirleri, hem temizlik ürünlerinde hem de temel gıda ürünlerinde yılbaşı kapsamında bir çok ürün ekonomik fiyatlarla satışı sunacak.