Bist 100
9.720,29 0%
DOLAR
32,54 -0,04%
EURO
34,81 -0,17%
ALTIN
2.413,08 -0,2%

WhatsApp'ta görüntülü mesaj dönemi: Kullanıcılar çok sevdi

Dünyaca popüler uygulama olan Whatsapp'tan bomba özellikler geldi. Görüntülü mesaj özelliğini kullanıcıların beğenisi sunuldu. Whatsapp'ta anlık görüntülü mesajın nasıl gönderileceği ve yöntemler haberimizde yer almaktadır.

Yayın Tarihi: 25.08.2023 19:56
Güncelleme Tarihi: 25.08.2023 19:56

WhatsApp'ta görüntülü mesaj dönemi: Kullanıcılar çok sevdi

Whatsapp gün geçtikçe kullanıcı sayısını arttırırken sosyal medya uygulamalarının başında yer alıyor. Güncellenen özellikleriyle gündeme gelirken görüntülü mesaj özelliği geldi. Anlık görüntülü mesaj özelliğinin nasıl kullanılacağı belli oldu. İşte detaylar...

WHATSAPP ANLIK GÖRÜNTÜLÜ MESAJ GÖNDERME

Sesli mesajlar ve anlık görüntülü mesaj özelliği sunulurken bu sayede kullanıcılar sohbetten ayrılmadan kısa kişisel videolar kaydedilecek. Görüntülü mesajlar sayesinde 60 saniyede kaydedilerek mesaj atılabilecek.

WhatsApp'ta görüntülü mesaj göndermek için sohbet penceresinin en alt ve sağ bölümünde kameraya butonuna basılı tutulur. Görüntü kaydedilirken basılı tutulur ve kaydetmek için yukarıya kaydırmak yeterli olacaktır.

whatsapp sesli

WHATSAPP SESLİ MESAJ GÖNDERME

Kullanıcılara ya da grup üzerinden sesli mesaj göndermek için pencerenin alt kısmında yer alan mikrofona basılı tutularak ses kaydedilirek elinizi ekrandan kaldırmamanız gerekiyor.

Sesli mesajı iptal etmek için sesi silmek için elinizi mikrofonun hizasındaki sağ kısıma doğru götürün ve çöp simgesine gönderin.