Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Venüs Akrep’te: Aşkta Tutku, İhtiras, Kıskançlık

Astrolog Dinçer Güner’in Venüs’ün Akrep burcunda olmasının aşk hayatımıza nasıl etki edeceğini anlattığı bir yazıdır. Bu yazıda, Venüs’ün Akrep burcunda olmasının ilişkilerimizde tutku, ihtiras, kıskançlık, kontrol, değişim, dönüşüm gibi temaları nasıl öne çıkaracağı, bu temalarla nasıl başa çıkabileceğimiz, değer verdiğimiz konularda nasıl bir değişim yaşayacağımız, maddi ve estetik konularda nelere dikkat etmemiz gerektiği gibi konulara değinilmiştir

Yayın Tarihi: 04.12.2023 15:57
Güncelleme Tarihi: 04.12.2023 15:57

Venüs Akrep’te: Aşkta Tutku, İhtiras, Kıskançlık

Dinçer Güner'den Aşk Hayatınızı Hareketlendirecek Öneriler

Venüs, 4 Aralık'tan itibaren Terazi burcunu terk edip, 29 Aralık'a kadar Akrep burcunda ilerleyecek. Venüs, astrolojide sevgi, aşk, ilişki, değer, estetik, sanat, yaratıcılık gibi konularla ilgilidir. Venüs'ün Akrep burcunda olması, bu konularda daha derin, yoğun, tutkulu, gizemli ve dönüştürücü bir etki yaratacaktır.

Venüs Akrep’te: Aşkta Tutku, İhtiras, Kıskançlık

Akrep Burcunda Venüs Ne Anlama Geliyor?

Akrep burcu ise astrolojide yenilenme, değişim, büyü, kıskançlık, gizlilik, güç, ihtiras, araştırma, kriz gibi temaları temsil eder. Venüs'ün Akrep burcunda olması, ilişkilerimizde daha çok sahiplenici, kontrolcü, takıntılı, intikamcı davranışlar ortaya çıkarabilir. Bu davranışlar, ilişkilerimize zarar verebilir, bizi yorabilir, bizi kısıtlayabilir. Bu yüzden, bu süreçte duygularımızı iyi yönetmeye, partnerimize saygı duymaya, onun özel alanına girmemeye, güven vermeye ve güvenmeye çalışmalıyız.

Venüs Akrep’te: Aşkta Tutku, İhtiras, Kıskançlık

Akrep Burcunda Venüs İlişkilerimizi Nasıl Etkiler?

Bu süreçte, ilişkilerimizdeki sorunları, eksikleri, değişmesi gereken noktaları fark edebilir, bunlar üzerinde çalışabilir, ilişkilerimizi daha sağlam, daha derin, daha tutkulu bir hale getirebiliriz. Cinsellik, seksüellik konularında da daha çok ilgi, arzu, fantazi, deneyim yaşayabiliriz. Bu konularda da sınırları, saygıyı, sağlığı göz önünde bulundurmalı, uç noktalara kaçmamalı, kendimizi ve partnerimizi zorlamamalıyız.

Venüs Akrep’te: Aşkta Tutku, İhtiras, Kıskançlık

Akrep Burcunda Venüs Değer Verdiğimiz Konularda Nasıl Bir Değişim Yaratır?

Venüs'ün Akrep burcunda olması, değer verdiğimiz konularda da bir değişim yaratacaktır. Maddi, dünyevi konulardan uzaklaşıp, ruhsal, manevi konulara yönelebilir, ruh eşimizi arayabilir, ruhsal tatmini önemseyebiliriz. Maddi konularda risk almamalı, yatırım yapmamalı, harcamalarımıza dikkat etmeliyiz. Estetik, güzellik konularında da cerrahi müdahalelerden kaçınmalı, doğal yöntemlerle kendimizi yenilemeli, değiştirmeli, dönüştürmeliyiz.