Vakıfbank kendi müşterisine güven tamam dedi! 1200 TL ödüyor! Acele edin gitti gidiyor

Vakıfbank tarafından duyurulan kampanya kapsamında 1200 TL hediye lira veriliyor. 'Sadece tek bir sözünüze' kampanyası adı altında harcama yapma sözü veren müşteriye 1200 TL'ye varan ödeme yapılıyor.

Vakıfbank kendi müşterisine güven tamam dedi! 1200 TL ödüyor! Acele edin gitti gidiyor

Kamu bankaları zaten devlet güvenceli olduğu için tercih sebebi olmaktayken, zaman zaman düzenledikleri kampanyalar ile de müşterinin ilgi odağı olmakta. Vakıfbank'ta müşterisine sahip çıkan bankalar arasında yer alıyor. Vakıfbank tarafından duyurulan kampanya kapsamında 1200 TL hediye lira veriliyor. 'Sadece tek bir sözünüze' kampanyası adı altında harcama yapma sözü veren müşteriye 1200 TL'ye varan ödeme yapılıyor. Vakıfbank kredi kartı kampanyaları arasında yer alan bu ödemeye başvurabilmek için öncelikle banka tarafından sunulan başvuru şartlarını taşımak gerekiyor.

Ülkemizin en büyük kamu bankaları arasında yer alan Vakıfbank ay ay sunduğu kampanyalar ile de tercih sebebi olmaya devam ediyor. Bilhassa son dönemde en dikkat çeken kampanya ise Sözünle Kazan kampanyası kapsamında 1200 TL'ye varan indirim sunulması oluyor.

TLL

VakıfBank kredi kartı kampanyaları

VakıfBank'ın şu sıralar en dikkat çeken kredi kartı kampanyası sözünle Kazan kampanyası olarak karşımıza çıkıyor. Bankanın resmi internet sitesinde bir sözünüze 1200 TL'ye varan indirim başlığı altında açıklama yapılmış bulunuyor. VakıfBank World kart sahibi olan müşteriyi yakından ilgilendiren kampanya detayı şu şekilde açıklanmış bulunuyor. “bir sözünüze 1.200 TL' ye varan indirim! VakıfBank Worldcard'la 12 ay boyunca aylık 1.500 TL harcama sözüne ilk ekstrede 50 TL indirim, 2.000 TL harcama sözüne ilk ekstrede 75 TL indirim, 3.000 TL harcama sözüne ilk ekstrede 100 TL indirim, 5.000 TL harcama sözüne ilk ekstrede 200 TL indirim, 10.000 TL harcama sözüne ilk ekstrede 500 TL indirim, 15.000 TL harcama sözüne ilk ekstrede 800 TL indirim, 20.000 TL harcama sözüne ilk ekstrede 1.200 TL indirim kazan”

Vakıfbank tarafından sunulan kampanyaya dahil olabilmek için kredi kartınızın son 6 hanesini 57 24'e SMS göndermeniz gerekmektedir. Öte yandan başvurunun kabul edilebilmesi için kartın açık olması şartta mevcuttur. Harcama sözü verilen miktarın, kredi kartı limitinin %70'ini açmayacak şekilde olması gerekmektedir. Ek kartların faydalanamayacağı kampanyadan sadece asıl kart harcamaları dahil edilecektir.