Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Ülkemizin yerli milli çamaşır deterjanı üretildi! Altı kilosu sadece 120 TL’ye satışa çıkarılacak

Ülkemizin üretimi olan yerli ve milli çamaşır deterjanı raflarda yerini almaya hazır. Artık fahiş fiyatlardan deterjan alımına son! Bahsi geçen yerli çamaşır deterjanımız yarı fiyatına tüm marketlerde satışa çıkartılacak. Altı kilosu 120 TL’den her marketten satın alabileceksiniz.

Yayın Tarihi: 20.11.2023 15:26
Güncelleme Tarihi: 20.11.2023 15:26

Ülkemizin yerli milli çamaşır deterjanı üretildi! Altı kilosu sadece 120 TL’ye satışa çıkarılacak

Çamaşır deterjanı fahiş fiyatlarına karşı yeni müjdeli haber geldi! Yerli ve milli çamaşır deterjanı üretildi. Türkiye genelinde bir çok vatandaş tarafından son haftalar içerisinde milli ve yerli ürünler araştırmaya başlandı. Özellikle İsrail’in Filistin’e karşı başlatmış olduğu saldırılardan sonra ülke genelinde alınan boykot kararı doğrultusunda Türk markalara karşı olan ilgi gittikçe arttı. Özellikle de deterjan sektörü kapsamında bakıldığı zaman yerli ve milli marka sayısı oldukça az. Tam bu noktada ülkemizden müjdeli haber verildi. Tamamen yerli ve %100 milli çamaşır deterjanı üretildiği açıklandı. Çok yakında tüm market raflarında yerini alacak deterjanın altı kilosu sadece 120 TL’ye satılacak.

YERLİ ÇAMAŞIR DETERJANI 

Sonunda tüm vatandaşların yüzünü güldüren müjdeli haber verildi. Hem yurt dışı ürünlerine yapılan boykotlardan kaynaklı hem de ülke ekonomisinde karşın marketlerde yer alan fahiş fiyatı ürünleri karşı vatandaş çamaşır deterjanı alırken on kere düşünür hale gelmişti. Tam bu noktada Türkiye’nin milli ve yerli deterjan markası üretildiği haberi verildi. Bahsi geçen marka resmen yok fiyatına marketlerde ürünlerine yer verecek. Temizlik malzemeleri kategorisi kapsamda yer alan ürünlerin yüzde doksanının boykot listesinde yer alması, vatandaşların temizlik ürünlerini seçerken uzun uzun düşünmesine sebebiyet veriyordu. Artık bu düşünme süresi geride kaldı! Türkiye sermayeli şirketlerin ürettiği temizlik ürünlerine bir yenisi daha eklendi. Hakiki Türk malı çamaşır deterjanı Eti Maden çamaşır deterjanı yakın bir tarihte taraflarda yer alacak. Bu çamaşır deterjanı hem ekoloji hem de vegan. 

 

YERLİ ÇAMAŞIR DETERJANI