Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Tuvalet kâğıtlarında iki al bir öde kampanyası başladı! Herkes akın akın bu markete koşuyor

Tuvalet kâğıtlarından yüzleri güldürecek kampanya başlatıldı! O markette 2 al 1 öde kampanyası başlatıldı. Tuvalet kağıdından iki tane alırsanız sadece bir tane parası ödeyeceksiniz. İşte kampanyaya başlatan o market...

Yayın Tarihi: 05.12.2023 10:26
Güncelleme Tarihi: 05.12.2023 10:26

Tuvalet kâğıtlarında iki al bir öde kampanyası başladı! Herkes akın akın bu markete koşuyor

Günden güne zam gelen tuvalet kağıdında o markette indirim başlatıldı. Bugüne kadar hiç duyulmamış kampanyanın haberi geldi. Aralık ayına özel olarak zincir marketlerin indirimleri pes peşe duyuruluyor. Bu haberlerden birisi de tuvalet kağıdında yapılan iki al bir öde kampanyası oldu.

Yeni yıla girmeden önce aralık ayında marketler son indirim kampanyalarını duyurmaya devam ediyor. Tuvalet kağıdına yapılacak dev indirim kampanyası ise Tarım Kredi Marketlerden duyuruldu. Evlerinde tuvalet kağıdı bitenler anında Tarım Kredi Marketlere koşabilirler. 

Kooperatif marketler 22'li tuvalet kağıdında iki al bir öde kampanyası başlattığını açıkladı. En uygun fiyat en kaliteli ürün kampanyası ile yola çıkmış olan Tarım Kredi kooperatifi marketlerin önünde bu indirim sayesinde izdiham yaşanacak. Raflarda şimdiden yer almaya başlayan bu indirimden hemen yararlanabilirsiniz.

TUVALET KAĞIDINDA İKİ AL BİR ÖDE KAMPANYASI

TUVALET KAĞIDINDA İKİ AL BİR ÖDE KAMPANYASI 

Temel temizlik ürünlerinden birisi olan tuvalet kağıdında Tarım Kredi Kooperatifi beklenmedik bir indirim kampanyası başlattı. Aralık ayına özel olarak başlatmış olduğu bu kampanya ile vatandaşların stok yapacağı indirimi duyurdu. 2023 yılının son günlerinde uygun fiyattan vatandaşlar tuvalet kağıdı alarak stok yapabilecekler. Sizlerde en yakın Tarım Kredi Kooperatifi market şubesine giderek tuvalet kağıdında aralık ayı boyunca devam edecek 2 al bir öde kampanyasından yararlanabilirsiniz.