Bist 100
10.676,65 1%
DOLAR
32,25 0,14%
EURO
35 0,27%
ALTIN
2.406,76 0,37%

Turkcell Uygun Fiyatlı Hazır kart Paketleri

Turkcell uygun fiyatlı hazır kart paketleri, yüksek fiyatlar sebebiyle Turkcell kullanıcılarının sıklıkla inceledikleri konular arasında yer almaktadır. Diğer operatörlere kıyasla bakıldığında çok daha yüksek çekim gücüne sahip olan Turkcell, paket ve tarifeleri için talep ettiği ücretlerle kullanıcıları rahatsız etmektedir.

Yayın Tarihi: 18.12.2020 13:23
Güncelleme Tarihi: 18.12.2020 13:23

Turkcell Uygun Fiyatlı Hazır kart Paketleri

Turkcell uygun fiyatlı hazır kart paketleri, yüksek fiyatlar sebebiyle Turkcell kullanıcılarının sıklıkla inceledikleri konular arasında yer almaktadır. Diğer operatörlere kıyasla bakıldığında çok daha yüksek çekim gücüne sahip olan Turkcell, paket ve tarifeleri için talep ettiği ücretlerle kullanıcıları rahatsız etmektedir.
Operatörler arasında tercih yapılırken, insanların en fazla dikkat ettiği konular çekim gücü ve fiyatlandırmalar üzerine olmaktadır. Turkcell çekim gücü açısından bakıldığında rakiplerinden çok daha başarılı olsa da fiyatlandırma konusunda oldukça başarısızdır. Kaliteli hizmet adı altında sunulan fiyatlandırmalar, firma açısında bakıldığında normal boyutta görünse de kullanıcılar için oldukça yüksek gelebilmektedir. Son zamanlarda gerçekleştirilen zamlar sonucunda da paketlerin fiyatlandırmalarında değişikliklere gidilmektedir. İnsanlar için neredeyse uygun fiyatlı denilebilecek boyutta çok az paket bulunmaktadır. Bu sebeple Turkcell en uygun fiyatlı hazırkart paketleri incelenecektir.

Turkcell Uygun Fiyatlı Hazırkart Paketleri Nelerdir?

Ülkemiz özelinde bakıldığında her türlü üründe fiyat artışları sürekli olarak gerçekleşmektedir. Yükselen ürün fiyatları operatör şirketlerinin sağlamış olduğu hizmetleri de etkilemektedir. Bu doğrultuda ise paket ve tarife fiyatlarında değişikliklere gidilmektedir. Yapılan değişiklikler sonucunda ise zaten yüksek fiyatlara sahip olan Turkcell şirketinin fiyatlarının oldukça üst seviyelere ulaştığı görülmektedir. Kullanıcılar bu doğrultuda alternatif olarak kullanabilecekleri düşük fiyatlı paketleri araştırmaktadır. Paket fiyatları, içerikleri ve isimlendirmeleri sürekli olarak değişikliğe uğrasa da şu aşamada Turkcell uygun fiyatlı hazırkart paketleri aşağıda görüldüğü gibi ifade edilebilmektedir.

GNÇ Star 6GB Paketi
Turkcell uygun fiyatlı hazır kart paketleri arasında bakıldığında en uygun fiyatlı olanıdır. Bu paketin kullanılabilmesi için öncelikli olarak 25 yaş altında olmak ve Genç Turkcell üyesi olmak gerekmektedir. Paket içerisinde 6 GB her yöne internet bulundurmasının yanında Dergilik uygulaması için 1 GB, Lifebox uygulaması için 5 GB, TV+ uygulaması için 5 GB ve BİP uygulaması için 5 GB internet hediyesi de bulunmaktadır. Paket aynı zamanda 1000 DK konuşma ve 1000 SMS kullanabilme imkânı sunmaktadır. Bu paketi kullanmak isteyen kullanıcılar 45 TL ücret ödemek durumundadır. Paketin kullanım süre 4 hafta ile sınırlıdır. Paket 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli olacaktır. Paketin kullanılabilmesi için GNCSTAR6 yazarak 2200’a SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Üçlü 12 GB Paketi
Turkcell uygun fiyatlı hazır kart paketleri arasında bakıldığında ikinci tercih konumundadır. Bu paketin kullanılabilmesi konusunda herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Turkcell hazırkart sahibi olan herkes kullanabilmektedir. Paket içerisinde 6 GB her yöne internet bulundurmaktadır. Bunun dışında ise Facebook ve Twitter gibi sosyal medyalarda kullanılmak üzere 6 GB, Dergilik uygulamasında kullanılmak üzere 1 GB ve BİP uygulaması üzerinde kullanılmak üzere 5 GB internet hediye etmektedir. Bunların yanında 1000 DK konuşma ve 1000 SMS kullanabilme imkânı sağlayan paketin ücreti 50 TL’dir. Paketin kullanım süresi 4 hafta ile sınırlıdır. Paketin kullanılabilmesi için Uclu 12 GB yazarak 2200’a SMS gönderilmesi gerekmektedir.

GNÇ Star 8GB Paketi
Turkcell uygun fiyatlı hazır kart paketleri arasında bakıldığında üçüncü tercih konumundadır. Bu paketin kullanılabilmesi için öncelikli olarak 25 yaş altında olmak ve Genç Turkcell üyesi olmak gerekmektedir. Paket içerisinde 8 GB her yöne internet bulundurmasının yanında Sosyal medyada geçerli olmak üzere 1 GB, Dergilik uygulamasında geçerli olmak üzere 1 GB, TV+, Lifebox ve BİP uygulamalarında geçerli olmak üzere ayrı ayrı 5 GB internet de hediye edilmektedir. Bunların yanında 1000 DK konuşma ve 1000 SMS kullanabilme imkânı sağlayan paketin ücreti 50 TL’dir. Paketin kullanım süre 4 hafta ile sınırlıdır. Paket 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli olacaktır. Paketin kullanılabilmesi için GNCSTAR8 yazarak 2200’a SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Gülümseten 6 GB Paketi
Turkcell uygun fiyatlı hazır kart paketleri arasında bakıldığında tercih edilebilecek önemli bir alternatiftir. Herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Tüm Turkcell hazırkart kullanıcıları kullanabilmektedir. Paket içerisinde 6 GB her yöne internet bulundurmaktadır. Bunun dışında ise Dergilik uygulamasında geçerli olmak üzere 1 GB, Lifebox ve TV+ uygulamalarında geçerli olmak üzere ayrı ayrı 5 GB ve Lifebox uygulamasında geçerli olmak üzere 25 GB saklama alanı hediye edilmektedir. Bunların yanında 1000 DK konuşma ve 1000 SMS kullanabilme imkânı sağlayan paketin ücreti 50 TL’dir. Paketin kullanım süre 4 hafta ile sınırlıdır. Paketin kullanılabilmesi için Gulumseten 6 GB yazarak 2200’a SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Tüm abonelerin kullanabilmesine yönelik olarak Turkcell uygun fiyatlı hazırkart paketleri listelenmiştir. Oluşturulan listenin kullanımı için yalnızca bir SMS gönderilmesi yeterli olmaktadır. Belirtilen paketlerin dışında kişilerin kullanımına bağlı olarak yalnızca kişiye özel olmak kaydıyla paketler de sunulabilmektedir. Size özel paketler başlığı altında sunulan daha uygun fiyatlı paketlere erişebilmek için Dijital Operatör veya Turkcell internet sitesi üzerinden hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. Ardından kullanım sıklığınıza ve tercih ettiğiniz paketlere göre size özel paketler sunulacaktır. Sunulan paketler kısa süreli olarak hizmete alınacaktır.