Trendyol 11.11 Efsane Cuma indirimi ne zaman 2023? Saat kaçta başlıyor? O ürünleri kaçıran pişman

Trendyol indirim günü tarihi ne zaman? Trendyol 11.11 indirimi ne zaman başlıyor? İşte detaylar

Trendyol 11.11 Efsane Cuma indirimi ne zaman 2023? Saat kaçta başlıyor? O ürünleri kaçıran pişman

Kasım ayı Trendyol'da bir başka geçiyor. Trendyol Kasım indirimleri her sene belirli tarihlerde başlamaktadır. Efsane Cuma indirimi adı altından başlayan kampanyada yüzlerce ürün indirime giriyor. Alışveriş müptelaları Kasım ayı geldiğinde merakla 11.11 süper alışveriş günleri kampanyasını merakla araştırıyor. Her sene bu özel günler vatandaşın ihtiyaçlarını karşılayabileceği fırsat olarak karşılarına çıkarken, özellikle de kışa hazırlık olarak bilinen 11.11 indirimleri ne zaman başlayacağı merakla araştırılıyor. 

Son birkaç senedir her sene merakla beklenen Efsane Cuma indirimleri an itibari ile başlamış bulunuyor. Türkiye'de birçok markada, birçok hizmette ekstra ürünün indirime girmesi anlamına gelen Efsane Cuma indirimi Trendyol'da da yapılıyor. Trendyol bu özel gün için müşterilerine çok fazla kategoride büyük indirimler sunuyor. Beyaz eşya, Mobilya, spor, bebek ve çocuk, teknoloji ve giyim gibi çok sayıda kategoride indirim fırsatı sunan Trendyol indirim günü tarihi ne zaman?  Trendyol 11.11 indirimi ne zaman başlıyor? İşte detaylar

trendyol

TRENDYOL KASIM İNİDİRİMİ NE ZAMAN?

Trendyol'un her sene Kasım ayında çok fazla kategoride başlattığı Efsane Cuma indirimleri 7 Kasım itibariyle başlayıp 12 Kasım 2023'e kadar sürecek. 7 Kasım 2023 tarihinde başlayan Efsane Cuma indirim ürünleri, 00.00 itibarı ile yerini almış bulunuyor.

11.11 İNDİRİMLERİ NE ZAMANA KADAR SÜRECEK?

Trendyol efsane cuma indirimleri 12 Kasım 2023 tarihine kadar devam edecek. İhtiyacınız olan ürünleri 11.11 efsane cuma kampanyası adı altında indirimli olarak alabileceksiniz. Kış mevsiminin gelmesi ile özellikle de giyim indirimleri Efsane Cuma kampanyasında merakla araştırılıyor. Diğer yandan gençler için oyun konsolları, bebek ürünleri, ebeveyn için bakım ürünleri gibi ürünler 11 Kasım indirimi sayesinde de neredeyse yarı yarıya temin edilebiliyor. Evinizin eksiklerini gidebileceğiniz Trendyol 11.11 indirimlerinde, tüm ihtiyaçlarınızı indirim kampanyasından tamamlayabilirsiniz.

TRENDYOL 1000 TL İNDİRİM KUPUNU FIRSATI

tRendyol'da alışveriş yaptıkça indirim kuponu kazanabilirsiniz. Kazandığınız puan olup olmadığını, hesabım sekmesinde yer alan indirim kuponlarım kısmından ulaşabilirsiniz. Kodu kullanmak için ise gmoji uygulamasını indirip hesap oluşturmanız gerekmektedir. Oluşturduğunuz hesap kısmında promosyon kodu penceresinde gmoji hesabınıza yüklenen hediye çekini bulabilirsiniz.