Sultanbeyli’de filtre deposunda korkutan yangın

Sultanbeyli’de bir iş yerinin filtre depoladığı iki katlı binada yangın çıktı. Alevler kısa sürede büyüyerek gökyüzünü kapladı. İtfaiye ekipleri, yangını kontrol altına almak için seferber oldu.

Sultanbeyli’de filtre deposunda korkutan yangın

Sultanbeyli’de bir iş yerine bağlı otomobil filtreleri depolanan iki katlı bir binada çıkan yangın, çevrede büyük korku ve endişe yarattı. Yangının çıkış nedeni henüz bilinmezken, itfaiye ekipleri alevlere müdahale etmek için seferber oldu.

Turgut Reis Mahallesi Fatih Bulvarı’ndaki bir iş yerinin otomobil filtreleri bulunan iki katlı binasının ikinci katında, yangın başladı. Yangının neden çıktığı henüz belirlenemezken, alevler kısa sürede tüm binayı sardı. Yangın sebebiyle yoğun duman oluştu ve çevredeki vatandaşlar panik yaşadı.

İTFAİYE EKİPLERİ MÜDAHALE EDİYOR

Yangın ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye, polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Polis, çevrede güvenlik önlemi alarak vatandaşları uzaklaştırdı.

İtfaiye ekipleri kontrol altına alınan yangına müdahale etmeye çalışıyor. Yangının söndürülmesi için çalışmalar devam ediyor.