Bist 100
10.767,85 0%
DOLAR
32,93 0,07%
EURO
35,42 0,08%
ALTIN
2.459,52 0,09%

Spider-Man 2'nin Yeni Oyun+ modu gelecek yıla ertelendi!

Insomniac Games, ekim ayında Marvel's Spider-Man 2'yi Yeni Oyun+ ve sesli açıklamalar gibi temel özellikler olmadan piyasaya çıkardı. Şirket, şimdi bir sonraki Marvel's Spider-Man 2 güncellemesini 2024'ün başlarında hedeflediğini duyurdu.

Yayın Tarihi: 14.12.2023 17:43
Güncelleme Tarihi: 14.12.2023 17:43

Spider-Man 2'nin Yeni Oyun+ modu gelecek yıla ertelendi!

Spider-Man 2 oyuncularını üzecek bir haber geldi. Oyunu geliştiren şirket Insomniac Games, oyundaki Yeni Oyun+ modunun 2024’e ertelendiğini açıkladı.

Insomniac haberi X'te paylaştı: "Oyuncuların Yeni Oyun+ ve Sesli Açıklamalar gibi daha birçok özelliği merakla beklediğini biliyoruz. Bu özellikler üzerinde titizlikle çalışıyoruz ve kalitenin standartlarımıza uygun olduğundan emin olmak için daha fazla teste ihtiyaç duyuyoruz. Şimdi bir sonraki oyun güncellemesi için 2024'ün başlarını hedefliyoruz ve yayınlanmasına yakın bir zamanda tam özellik listesine sahip olacağız."

spider man

OYUNA YENİ ÖZELLİKLER GELİYOR

Insomniac, oyuna görevleri yeniden oynama ve günün saatini değiştirme gibi çok talep edilen özellikler eklediğini açıkladı. X'te pek çok kullanıcının Insomniac'ı ihtiyaç duyduğu tüm zamanı ayırmaya teşvik eden ve şirkete olan sevgilerini ifade eden yanıtları olumlu oldu.

Orijinal Marvel's Spider-Man oyunu, oyuncuların önceki oyun sırasında edindikleri öğeleri tutarken oyuna baştan başlamalarına olanak tanıyan Yeni Oyun+ özelliğine sahip. Ancak, birkaç eksik özelliğe rağmen, Marvel's Spider-Man 2'nin büyük hayranlarıyız. Oyuncular Brooklyn ve Queens'in bazı kısımlarını da içerecek şekilde genişletilmiş bir dünyada Peter Parker veya Miles Morales olarak oynayabilirler. Hikâye, yan görevler ve daha küçük aktivitelerin tümü oyuna eklenerek hem daha büyük hem de daha iyi bir devam oyunu ortaya koydu.