Bist 100
10.676,65 1%
DOLAR
32,25 0,14%
EURO
35 0,27%
ALTIN
2.406,76 0,37%

Sigarayı bırakmak isteyenlere müjde: Bıktım tozu ile sigaradan iğrenecek ve cinsel gücünüz tavan yapacak!

Sigara, insan sağlığı için büyük bir tehlike oluşturuyor. Birçok insan sigarayı bırakmak istiyor ancak bağımlılık nedeniyle bunu başaramıyor. İşte bu noktada devreye giren bıktım tozu, bitkisel bir karışım ile sigaradan kurtulmayı sağlıyor. Aktar Bilal Ermiş’in ürettiği bu toz, sigaradan bıkanlar için bir umut ışığı oluyor.

Yayın Tarihi: 02.01.2024 18:04
Güncelleme Tarihi: 02.01.2024 18:04

Sigarayı bırakmak isteyenlere müjde: Bıktım tozu ile sigaradan iğrenecek ve cinsel gücünüz tavan yapacak!

Sigara, insan sağlığı için büyük bir tehlike oluşturuyor. Sigara, kanser, kalp hastalıkları, akciğer hastalıkları, diş çürümesi, cilt yaşlanması gibi birçok hastalığa neden oluyor. Birçok insan sigarayı bırakmak istiyor ancak bağımlılık nedeniyle bunu başaramıyor. İşte bu noktada devreye giren bıktım tozu, bitkisel bir karışım ile sigaradan kurtulmayı sağlıyor. Aktar Bilal Ermiş’in ürettiği bu toz, sigaradan bıkanlar için bir umut ışığı oluyor.

BIKTIM TOZU NEDİR?

pratik bilgi

Bıktım tozu, 25 yıldır Üsküdar’da aktarlık yapan Bilal Ermiş tarafından üretilen bir bitkisel karışımdır. Ermiş, bu tozu “sigaradan bıktım” diyenler için hazırladığını söylüyor. Bıktım tozu, 13 çeşit bitkiden oluşuyor ve ilaç etken maddesi içermiyor. Bu bitkiler arasında karanfil, kekik, adaçayı, nane, papatya, melisa, zencefil, zerdeçal, tarçın, kırmızı biber, karabiber, kimyon ve anason bulunuyor. Bu bitkilerin hepsi sigarayı bırakmaya yardımcı olan özelliklere sahip.

BIKTIM TOZU NASIL KULLANILIR?

Bıktım tozu, çok basit bir şekilde kullanılır. Kullanıcılar, akıllarına her sigara geldiğinde bu tozdan nohut tanesi kadar alıp emerek tüketiyorlar. Bu toz, beyinde nikotin reseptörlerini bloke ediyor ve sigaraya karşı tiksinti oluşturuyor. Böylece, sigara yakmak istemiyorlar ve sigaradan soğuyorlar. Her sigara istendiğinde bıktım tozu alınacağı için ilk kullanımdan itibaren sigara bırakılmış oluyor. Tiksindirici etkisiyle de 3 ila 7 gün içinde sigara tamamen unutulmuş oluyor ve bıktım tozunu da bırakabiliyorlar.

BIKTIM TOZUNUN FAYDALARI NELER?

Bıktım tozu, sadece sigarayı bırakmaya yardımcı olmakla kalmıyor, aynı zamanda bağışıklık sistemini güçlendiriyor ve stresi azaltıyor. Bıktım tozunun içindeki bitkiler, antioksidan, antienflamatuar, antiseptik, antispazmodik, antidepresan, antibakteriyel, antifungal, antiviral, analjezik, bronkodilatör, kan şekerini düzenleyici, kan dolaşımını artırıcı, sindirimi kolaylaştırıcı, iştah açıcı, gaz giderici, terletici, ateş düşürücü, uyku düzenleyici, hafızayı güçlendirici, cinsel gücü artırıcı gibi birçok faydalı etkiye sahip. Bıktım tozu, aynı zamanda sigaranın zararlı etkilerini azaltmaya ve vücudu temizlemeye de yardımcı oluyor.

-Bıktım tozu nedir? Bıktım tozu, sigarayı bırakmaya yardımcı olan bir bitkisel karışımdır. Aktar Bilal Ermiş tarafından üretilen bu toz, 13 çeşit bitkiden oluşur ve ilaç etken maddesi içermez.

Bıktım tozu nasıl kullanılır? Bıktım tozu, akıllara her sigara geldiğinde nohut tanesi kadar alınıp emilerek kullanılır. Bu toz, beyinde nikotin reseptörlerini bloke eder ve sigaraya karşı tiksinti oluşturur. Böylece, sigara bırakılır ve 3 ila 7 gün içinde unutulur.

Bıktım tozunun faydaları neler? Bıktım tozunun faydaları, sigarayı bırakmaya yardımcı olması, bağışıklık sistemini güçlendirmesi, stresi azaltması, sigaranın zararlı etkilerini azaltması ve vücudu temizlemesidir. Ayrıca, bıktım tozunun içindeki bitkiler, birçok sağlık sorununa iyi gelen özelliklere sahiptir.

Bıktım tozunun yan etkisi var mı? Bıktım tozu, ilaç etken maddesi içermediği için yan etkisi yoktur. Ancak, alerjik reaksiyon, mide rahatsızlığı, baş ağrısı gibi olası durumlara karşı dikkatli olunması ve doktora danışılması önerilir.

Bıktım tozu nereden alınır? Bıktım tozu, aktar Bilal Ermiş tarafından üretilen bir üründür. Bu ürünü, Üsküdar’daki aktardan veya internet sitesinden sipariş edebilirsiniz.