Bist 100
10.767,85 0%
DOLAR
32,95 0,12%
EURO
35,4 0,04%
ALTIN
2.456,43 -0,03%

Samsung Türkiye’den dev kampanya! Herkes altı ay Amazon Prime’ı bedava kullanabilecek

Samsung Türkiye’den Amazon Prime ile anlaşmalı yeni bir kampanya duyuruldu. Müşteri sınırlaması olmayan bu yeni kampanya kapsamında herkes altı aylık ücretsiz şekilde Amazon Prime kullanabilecek.

Yayın Tarihi: 23.11.2023 17:16
Güncelleme Tarihi: 23.11.2023 17:16

Samsung Türkiye’den dev kampanya! Herkes altı ay Amazon Prime’ı bedava kullanabilecek

Samsung Türkiye ve Amazon’un ortaklık yaparak yeni bir kampanyaya imza attığı duyuruldu. İki firmanın yaptığı ortaklık kapsamında isteyen herkese altı aylık ücretsiz Amazon Prime üyeliği sunulacak. Altı ay ücretsiz şekilde Amazon Prime kullanmak isteyen vatandaşlar dilerlerse iPhone, Galaxy ya da farklı cihazlarından ücretsiz Prime üyeliğinden yararlanabilecek.

ALTI AY ÜCRETSİZ AMAZON PRİME ÜYELİĞİ

İki firmanın yaptığı ortaklık kapsamında herkese altı aylık ücretsiz Amazon Prime üyeliği sunulmaya başlandı. Samsung tarafından yapılan resmi açıklama ile beraber; Samsung’un resmi internet sitesi üzerinden vatandaşlar promosyon kodu alarak, Amazon Prime‘ın avantajlı dünyasına adım atabilecek.

AMAZON PRİME ÜYELİĞİ

Amazon Prime altı ay ücretsiz kodunu almak için vermiş olduğumuz linki ziyaret etmeniz yeterli olacak. Eğer bilgisayarınızda ya da telefonunuzda reklam engelleyici programı kullanıyorsanız, bu noktada bu programı iptal etmeniz şart. İlgili kod ekranın sol kısmında belirecek. Reklam engelleyicisini iptal etmenize rağmen kodunuzu göremiyorsanız, siteye mobil cihazınızı üzerinden giriş sağlayarak kodunuzu alabilirsiniz. Aldığınız kod ile yine site üzerindeki Banner'a tıklayarak yönlendirildiğiniz Amazon web sitesinde hesabınıza giriş sağlamanız ve kodu girmeniz yeterli olacak.

ALTI AY ÜCRETSİZ AMAZON PRİME ÜYELİĞİNDEN KİMLER YARARLANABİLİYOR?

Altı ay ücretsiz şekilde sunulacak Amazon Prime üyeliğinden eski ya da yeni üyeler faydalanabiliyor. Hali hazırda eğer Amazon Prime üyesiyseniz ve belirli bir paketiniz varsa altı aylık ücretsiz kullanım mevcut olan aboneliğinizin üzerine eklenerek sizlere sunuluyor.