Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Promosyon vadesi 2 yıla düştü! İmzayı atana 41.000 TL ödenecek

Gerek emekli gerekse de çalışanlar için promosyonlar yüksek tutarlı geri ödemesiz sağlandığı gerekçesiyle dikkatle takip ediliyor

Yayın Tarihi: 21.06.2024 17:37
Güncelleme Tarihi: 21.06.2024 17:37

Promosyon vadesi 2 yıla düştü! İmzayı atana 41.000 TL ödenecek

Gerek emekli gerekse de çalışanlar için promosyonlar yüksek tutarlı geri ödemesiz sağlandığı gerekçesiyle dikkatle takip ediliyor. Emekli maaşının taşınması durumunda hak sahibi olunan ödemeden emekli ,kendi seçtiği banka ile imza atabiliyor. Çalışanda ise durumun biraz farklı olduğu biliniyor. Emeklinin aksine çalışan maaşları çalışılan yerin yetkilileri ile bankalar arasında düzenlenen ihale sonucunda belirleniyor. EN fazla ödeme yapacağını sunan banka kazanan olurken, gün gün varılan mutabakatlar ile alakalı olarak açıklamalar yapılmaya devam ediyor.

Emekliler bankaların sağladığı ek ödeme desteği sayesinde 18 bin liraya kadar emekli promosyonu hak sahibi olabiliyor. Çalışanda ise maaşlarının çok üzerinde rakamlarda ödeme yapılabiliyor. Özellİkle de kamu kurum ve kuruluşlarında imzalanan promosyonların tutarları 40 bin lirayı aşabiliyor. Maaş müşterisi kapmak adına bankaların yarışının devam ettiği promosyonlar ile alakalı gün gün varılan ve atılan imzalar ile alakalı açıklamalar da devam ediyor.

tll

Son olarak açıklaması yapılan kurum sağlık sektörü olarak bilinirken, Kastamonu dan gelen detaylarda çalışana 41.250 TK promosyon ödemesi yapılacağı belirtilmiş bulunuyor. Kastamonu İl Sağlık Müdürlüğü maaş bankasını seçmek adına geçtiğimiz haftalarda düzenlenen ihalenin sonucunda kazanan bankanın İş Bankası olduğu açıklandı. Bu kapsamda çalışan bireye 41.250 TL ödeme yapılacağı ihale sonucunda açıklanmış bulunuyor.

2 YILLIK İMZAYA PROMOSYON

Her kurumda olduğu gibi emeklilerde de anlaşma süresinin 3 yıl olduğu bilinirken, söz konusu bahsi geçen kurumda İş Bankası ile imzaların 2 yıllık olarak atıldığı da belirtilmiş bulunuyor.

tll

Ülke genelinde promosyon yarışında bir çok kurumun maaş bankası olarak adını duyuran İş Bankası emekli promosyonu ödemesi de yapıyor. Banka tarafından Haziran ayında güncellenen rakamlarda emekli promosyonunun maaş aralığıan gre 5- 12 bin lira arasında ödendiğini belirtmiş bulunuyor.