Bist 100
10.771,36 0%
DOLAR
32,82 0,04%
EURO
35,24 -0,18%
ALTIN
2.437,21 -1,62%

Murat Boz’dan Şok Eden Sütyen Açıklaması: O Fotoğraflar Sonrası Teklif Geldi

Murat Boz, 2012’de çekilen tatil fotoğraflarıyla ilgili şok edici bir itiraf yaptı: Sütyen markasından reklam teklifi aldığını söyledi. Ünlü şarkıcı, o dönem çok üzüldüğünü ve fotoğrafların hayatında bir dönüm noktası olduğunu anlattı.

Yayın Tarihi: 15.12.2023 15:54
Güncelleme Tarihi: 15.12.2023 15:54

Murat Boz’dan Şok Eden Sütyen Açıklaması: O Fotoğraflar Sonrası Teklif Geldi

Murat Boz'un şaşırtan itirafı: Sütyen markasından reklam teklifi aldım

Sanatçı Murat Boz, 2012 yılında tatil sırasında çekilen fotoğraflarıyla ilgili ilk defa konuştu. O zaman çok kızdığını belirten Boz, şaşırtıcı bir itirafta da bulundu: Sütyen markasından reklam teklifi aldım!

'Zaten Şov'un konuğu oldu

Şarkıcı ve oyuncu Murat Boz, YouTube'da Melis İşiten'in sunduğu 'Zaten Şov'a katıldı. Özel yaşamıyla ilgili dikkat çekici detayları paylaşan ünlü sanatçı, 2012 yılında tatil esnasında çekilen ve gündeme damga vuran fotoğraflarıyla ilgili yıllar sonra dikkat çeken bir itirafta bulundu.

Murat Boz’dan Şok Eden Sütyen Açıklaması: O Fotoğraflar Sonrası Teklif Geldi

SÜTYEN MARKASINDAN TEKLİF ALDIM

2012 yılında tekneden atlayarak denize girdiği sırada çekilen fotoğraflarda kilolu görünen ve saçlarındaki incelmeyle eleştirilen Murat Boz zor zamanlar geçirmişti. O fotoğraflar Boz'un hayatında bir dönüm noktası oldu. Sıkı bir diyet programına başlayan Boz, spor yaparak fit bir vücut elde etti. Daha sonra da saç ektirdi. Yeniden doğan Boz, olaylı fotoğraflarla ilgili konuşurken, o dönem çok sinirlendiğini ve bir sütyen markasından da teklif geldiğini itiraf etti.

Murat Boz’dan Şok Eden Sütyen Açıklaması: O Fotoğraflar Sonrası Teklif Geldi

'ÇOK CİDDİ BİR PARA VERİYORLARDI'

Boz, başından geçenleri şu sözlerle anlattı: "O zaman bana bir sütyen markasından teklif geldi. Ben bunu reddettim ve çok ciddi para veriyorlardı." "Keşke şimdiki aklım olsaydı hiç düşünmeden kabul ederdim. 'Şimdiki aklımda olsaydım bunu bu kadar sorun yapacak bir durumda olmazdım."

'TATİLİM ZEHİR OLDU, TEKNEDEN ÇIKMADIM'

"Ama çok üzdüm kendimi o fotoğraflarımı haberlerde görünce tatilim zehir oldu tekneden çıkmadım." O fotoğrafların ardından fiziğine özen gösteren Murat Boz, kaslı bir vücut sahibi oldu.