Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Mauro Icardi ve eşini çıldırtan soru sosyal medyayı karıştırdı

Galatasaray'ın yıldızı Icardi'nin eşiyle ilgili paylaşımlar da sürüyor! Wanda Nara takipçisine ateş püskürdü! Tüm detaylar haberimizde.

Yayın Tarihi: 11.09.2023 21:57
Güncelleme Tarihi: 11.09.2023 21:57

Mauro Icardi ve eşini çıldırtan soru sosyal medyayı karıştırdı

Sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden Wanda Nara bu sefer çok sinirlendi! Açıklamaları gündeme oturdu! Tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

WANDA NARA ATEŞ PÜSKÜRDÜ

Galatasaray'ın ünlü yıldızı Mauro Icardi'nin eşi de paylaşımlarıyla sosyal medyanın gündemine oturmaya devam ediyor. Geçtiğimiz dönemde ünlü model Wanda Nara'nın lösemi olduğu ile ilgili iddialar ortaya çıkmıştı ancak isim bu haberleri yalanladı. Bir takipçisi Wanda Nara'ya hastalığı ile ilgili neden yalan söylediğini sordu. Wanda Nara soru üstüne ateş püskürdü ve şu açıklamayı yaptı; 'Sayıları az olsa da spekülasyonlar dönüyor. 

wanda nara sosyal medyada çok sinirlendi

Birilerinin benim bile haberim olmayan şeyleri sorgulaması veya yargılaması çok alçakça. Bu onların açığa çıkardığı ve benim tarafımdan yapılan değil ama kamuoyuna açıklanmış kişisel bir mesele. İnsanlar beni iyi görmek, ne olduğunu, nasıl olduğumu görmek istiyor. Bir gün hepsini anlatacağım. İnsanlar sizi yargılamaya devam ediyor. Bunu kendime saklamayı tercih ediyorum. Daha güçlü olduğum bir zaman her şeyi anlatacağım ama ben bir sağlık sorunuyla oynamam.'