Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Kirada oturmak daha fazla harcattırır! 180 ay vadeli konut kredisi tapu sahibi yapıyor

Ay ay kampanya güncellemesi yapan QNB Finansbank, Aralık ayında en çok konut kredisi kampanyası ile dikkat çekiyor. Düşük faiz kampanyası ile dikkat çeken banka kolay geri ödeme imkanı sağlıyor.

Yayın Tarihi: 11.12.2023 12:04
Güncelleme Tarihi: 11.12.2023 12:04

Kirada oturmak daha fazla harcattırır! 180 ay vadeli konut kredisi tapu sahibi yapıyor

bankaKirada oturanlar, evlenecekler ev sahibi olabilmek adına birikimlerini sürdürürken diğer taraftan da bankaların sunduğu konut kredi kampanyalarını yakında takip ediyor. Aralık ayında QNB Finansbank tarafından başlatılan konut kredisi kampanyası tüm dikkatleri bankaya yoğunlaştırıyor. Aralık ayında başlayan konut kredisi kampanyasının 31 Aralık’ta son bulacağı açıklanmış bulunuyor.

Özellikle de pandemi sonrasında konut kredileri kat be kat artış eğiliminde seyrediyor. Devletin aldığı önlemler karşısında fiyatlar biraz düşse de ev sahibi olabilmenin yolu hala daha araştırılıyor. Kenarda yatırımı olsun olmasın ev sahibi olmak isteyen birey, konut kredilerini takip ediyor.

 

FİNANSBANK KONUT KREDİSİ KAMPANYASI

Merkez Bankası’nın sıkı para politikaları ile birlikte kredi faiz oranlarının da yükselmesi vatandaşı konut alma konusunda zora sokarken, bankalar bu kapsamda düzenledikleri kampanyalar ile ev sahibi yapabiliyor. Ay ay kampanya güncellemesi yapan QNB Finansbank, Aralık ayında en çok konut kredisi kampanyası ile dikkat çekiyor. Düşük faiz kampanyası ile dikkat çeken banka kolay geri ödeme imkanı sağlıyor.

konutkredisi

QNB FİNANSBANK DÜŞÜK FAİZLİ KONUT KREDİSİ KAMPANYASI

Konut kredisi kullanmak isteyen vatandaşa yönelik olarak hazırlanan QNB Finansbank konut kredisi kampanyasında geri ödeme vadesi 180 ay olarak belirlenmiş bulunurken, bu kapsamda düşük faiz oranları da dikkat topluyor.

QNB Finansbank resmi internet sitesinde yer alan açıklama da konut kredisi kampanyasında diğer bankaların sunduğu yüzde 4.44 ortalama konut kredisi faizlerine istinaden yüzde 3.59 ile kredi ödemesi yapacaklarını açıklamış bulunuyor.

Banka resmi sitesinde örnek hesaplama tablosu da sunulmuş bulunuyor. Banka tarafından yapılan açıklama da 00 bin TL’lik krediyi başlangıç faizi 3.59 olarak açıklanırken, bu ödemeye karşılık da aylık geri ödemenin 17 bin 882 lira olacağı hesaplanmış bulunuyor.